HTC U12+ – Nová verze Google Camery s nočním režimem

Dlouhodobě používám HTC U12+, který mi přirostl k srdci. Jelikož tento model dlouhodobě měl starší verzi Androidu 8.0 Oreo, tak systému chyběl přístup k některým API. Nebylo tedy možné instalovat a používat novější verze mé oblíbené fotoplikace Google Camera.

 

Dnes 7.8.2019 na můj kus HTC U12+ dorazila konečně aktualizace Android 9.0 Pie! Musel jsem tedy okamžitě vyzkoušet novější verze Google Camery. Na mnou testované verzi aplikace konečně fungoval výborný portrétní režim, focení na automatiku je svižné a noční režim fotí bezkonkurenčně.

Jak postupovat?

  • Do mobilu stáhněte APK soubor Google Camery. Nejlépe mi fungovala verze pro mobil Nokia 8.1, kterou najdete ke stažení v samostatném článku.
  • Po úspěšné instalaci najdete aplikaci pod názvem Camera8.1. Po prvním spuštění doporučuji přejít do: Více/Nastavení a povolit funkci Enable ordinary photo a nastavit kvalitu JPG snímku na 100%, jak můžete vidět na screenshotu níže.
  • Po tomto nastavení se v aplikaci zobrazí zelené proužek, který však při focení nepřekáží. Prostředí se však pak nijak neseká a funguje svižně.

 

Můžete vyzkoušet také tyto verze:

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*