HTC U12+ – Nová verze Google Camera 7 ke stažení

Nové mobily Google Pixel 4 a 4 XL přináší novou verzi fotoaplikace Google Camera 7. APK soubory nové verze této aplikace se již nějakou dobu objevují na internetu. Šikovní vývojáři tedy mohou APK soubory různě upravovat a portovat i na mobily jiných značek.

 

Google Cameru 7 se mi podařilo zprovoznit také na mobilu HTC U12+, kde fungují všechny funkce. Pořizování snímků nočním režimem je nyní o něco rychlejší, po zaostření dotykem prstu lze použít digitální zoom a upravit jas během chvilky. Bez problémů funguje i bezkonkurenční portrétní režim a selfie kamerkou se lze fotit i s nočním režimem.

Přepínání mezi režimy aplikace a nastavením je sice svižné, ale obraz před vyfocením je bohužel trhaný. Je to však tím, že aplikace není úplně určitě pro tento mobil, ale výsledky stojí za to. Pokud si novou Google Cameru 7 chcete vyzkoušet, tak níže najdete odkazy ke stažení APK.

 

 

Starší verze Google Camery:

 

Dnes 7.8.2019 na můj kus HTC U12+ dorazila konečně aktualizace Android 9.0 Pie! Musel jsem tedy okamžitě vyzkoušet novější verze Google Camery. Na mnou testované verzi aplikace konečně fungoval výborný portrétní režim, focení na automatiku je svižné a noční režim fotí bezkonkurenčně.

Jak postupovat?

  • Do mobilu stáhněte APK soubor Google Camery. Nejlépe mi fungovala verze pro mobil Nokia 8.1, kterou najdete ke stažení v samostatném článku.
  • Po úspěšné instalaci najdete aplikaci pod názvem Camera8.1. Po prvním spuštění doporučuji přejít do: Více/Nastavení a povolit funkci Enable ordinary photo a nastavit kvalitu JPG snímku na 100%, jak můžete vidět na screenshotu níže.
  • Po tomto nastavení se v aplikaci zobrazí zelené proužek, který však při focení nepřekáží. Prostředí se však pak nijak neseká a funguje svižně.

 

Můžete vyzkoušet také tyto verze:

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*