Nové články z infoek.cz vždy po ruce díky mobilní aplikaci

Myslím si, že odebírání novinek z infoek.cz je nejlepší z RSS kanálu nebo Telegram kanále @infoek. Máme také Instagram @infoek_cz a TikTok @infoekcz, ale někteří čtenáři požadují na svém mobilu otevřít ikonu a mít hned novinky z webu před sebou. K tomu může posloužit zástupce s odkazem z webového prohlížeče, ale k dispozici je i mobilní aplikace.

Mobilní aplikace pro Android byla dostupná již delší dobu, ale bylo třeba provést nějaké drobné úpravy, aby nadále dobře fungovala na starších i nových zařízeních. Testovat můžete tedy začít novou verzi aplikace a opět se jedná o opravdu jednoduchou aplikaci, kdy po spuštění ikony infoek.cz bude zobrazen web s novými články.

 

 

Nějaké ty informace o aplikaci

Aplikace je aktuálně k dispozici spíše v testovacím režimu a případné problémy mi prosím hlaste v komentářích na konci tohoto článku. Otestoval jsem ji na zařízeních se systémy Android 12 a Android 11 s různými nadstavbami systému.

Skeny z různých antivirových databází

Aplikace infoek.cz nevyžaduje ani žádná citlivá oprávnění. Po instalaci tedy bude využíváno pouze internetové připojení, aby bylo možné načíst webovou stránku a články. Otravováni nebudete ani žádnými notifikacemi.

O distribuci aplikace zatím přemýšlím, ale návrat do Obchodu Play pravděpodobně nebude. Nelíbí se mi opravdu dlouhé schvalování nových verzí aplikace a raději bych se poohlédl po nějaké svobodnější službě bez velkých firem. Aktuálně je instalační APK soubor uložen přímo na tomto serveru a stáhnout si jej můžete v odkaze níže.

 

 

Stáhnout mobilní aplikaci infoek.cz

Skenuj pro stažení APK souboru aplikace

 

Jak APK soubor aplikace nainstalovat do mobilu či tabletu?

Instalace staženého APK souboru aplikace je nesmírně jednoduchá. Stačí APK soubor jen stáhnout a nejlépe jej pak najít a nainstalovat ve vašem správci souboru. Ten by měl mít v dnešní době asi každý mobil a často aplikace nese názvy: Správce souborů, Soubory nebo Files. Stáhnout si v Obchodě Play případně můžete nějakého správce souborů např. Mi File Manager, Files by Google nebo Jednoduchý správce souborů.

  • Odkaz na podrobnější návod, jak APK soubory nainstalovat
  • Stáhněte APK soubor z odkazu výše
  • Stažený soubor najděte ve správci souboru. Nacházet se pravděpodobně bude ve složce “Download”
  • Na APK soubor klepněte prstem, povolte instalaci aplikací z neznámých zdrojů a nainstalujte ji
  • Po instalaci budete mít na úvodní obrazovce nebo v menu systému ikonu s názvem infoek.cz

 

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*