Na HTC U12+ konečně vychází aktualizace na Android 9.0 Pie!

HTC U12+ je stále vlajkovou lodí, ale dosud se čekalo na očekávanou aktualizaci na Android 9.0 Pie. HTC slibovalo příchod aktualizace již dříve, ale kvůli problémům byla aktualizace odložena. Dnes 7.8.2019 pro kusy na našem trhu konečně vyšla aktualizace, kterou můžete začít stahovat. Jelikož tento model dlouhodobě používám, tak jsem celý proces aktualizace absolvoval.

 

Nejdříve přišla menší aktualizace o velikosti kolem 100 MB, která přinesla novější bezpečnostní záplaty a připravila systém na větší aktualizaci. Po této aktualizaci se systém choval opravdu podivně a měl různé drobnější problémy, ale přibližně po hodině bylo možné konečně vyhledat a stáhnout velkou aktualizaci 2.55.401.1, což je právě očekávaný Android 9.0 Pie.

Po aktualizaci mi vše funguje krásně svižně a bez sebemenšího problému. Konečně jsou dostupné API, aby bylo možné nainstalovat novější verzi aplikace Google Camera, nastavení je přepracované, rolovací lišta také a lze sledovat digitální zůstatek a užívat novinek Androidu 9.0 Pie.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

2 komentář

  1. Ide vám nastavenie skeneru odtlačku prstov? Mne po aktualizácii nie

    1. Adolf Pupík

      Ano, funguje mi naprosto bez problému. Zkus otisky prstů vymazat a nastavit znovu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*