HTC U12+ v červeném provedení Flame Red vypadá úžasně! (FOTKY)

HTC U12+ je v současné době vlajkovým modelem mobilní divize HTC. Letošní rok by výrobce měl představit nový vlajkový model, ale loňská „U12ctka“ je stále výkonným strojem, který zvládá nejnáročnější herní tituly na maximální grafické nastavení, nabízí rychlé nabíjení Quick Charge 4+ a skvělý duální fotoaparát.

 

HTC je v posledních dvou letech známo konstrukcí v kombinaci hliníku a skleněných zad, která nabízí také velice zajímavé barevné varianty. U12+ je tedy dostupný v klasickém černém provedení, ale také poloprůhledném modrém a červeném Flame Red.

Poměrně dlouho jsem používal černou variantu a s mobilem jsem i po několika měsících naprosto spokojený. Vše funguje svižně, ale už to chtělo nějakou designovou změnu. Rozhodl jsem se pro výměnu zadního krytu, takže jsem si objednal zadní sklo v zajímavé Flame Red variantě. Nemám sice červený hliníkový rámeček a čtečku otisků prstů, ale z barvy skla jsem naprosto nadšený! Jak vypadá Flame Red varianta na reálných snímcích si můžete prohlédnout níže.

V době psaní tohoto článku bylo možné HTC U12+ ve Flame Red variantě na Mall.cz zakoupit za necelých 13 000 Kč, což je slušná cena. Na oficiálních stránkách HTC.cz se cena všech variant pohybovala kolem 15 990 Kč. Po bezplatném přihlášení do HTC Clubu získáte také slevu.

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*