Google Camera pro mobily Nokia 8.1, Nokia 7.1 a Nokia 7 Plus (AKTUALIZOVÁNO)

Fotoaplikace Google Camera se proslavila svým výborným post-processingem, a především nočním režimem. Jedná se o předinstalovanou aplikaci v mobilech Google Pixel. V Obchodu Play sice najdete tuto aplikaci také volně ke stažení, ale jedná se o verzi bez vychytávek, které mají právě mobily Google Pixel.

 

 

Existují však neoficiálně portované verze aplikace Google Camera, které můžete vyzkoušet i na jiných mobilech. Aplikaci jsem testoval na několika mobilech a v některých případech jsem skutečně zaznamenal navýšení kvality snímků, především za horších světelných podmínek. Jedná se však o neoficiální verze a na každém mobilu se může chovat trochu odlišně.

Vlastníte mobil Nokia 8.1, Nokia 7.1 nebo loňský model Nokia 7 Plus? Můžete si vyzkoušet portovanou verzi Google Camera. Tuto aplikaci jsem nejvíce testoval na modelech Nokia 7.1 a 8.1. Pro model Nokia 7 Plus použijte stejnou verzi, jak pro novější model 7.1. Aplikaci si pro tyto dva modely můžete stáhnout na stránce s portovanými APK. Níže však najdete odkazy na funkční verze pro všechny tři modely.

Pokud ve svém mobilu již nějakou z verzí Google Camera máte nainstalovanou, tak ji nejdříve odinstalujte a následně nainstalujte novější verzi!

Verze pro Nokia 7 Plus a 7.1:

Verze pro Nokia 8.1:

Během mého testování jsem vyzkoušel hned několik portovaných verzí na Nokii 8.1. Pro tento model je nutné používat odlišné varianty, než u 7.1 či 7 Plus. Níže najdete verze, které jsou pro Android 10! Verze pro starší Android jsou již odstraněny.

 

 

Zajímavé články:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*