Tellonym – Kladení anonymních otázek po vzoru Sarahah (Android, iOS)

Před pár měsíci byl zaplaven Instagram a další sociální sítě odkazy na službu Sarahah. Ta slavila velké úspěchy, ale netrvalo to příliš dlouho. Sarahah na sociálních sítích vymizel a objevuje se nová služba Tellonym. Ta navazuje na úspěch Sarahahu, ale snaží se nabídnout příjemnější používání.

 

Tellonym jsem si vyzkoušel a používání celé aplikace je mnohem příjemnější, než v případě „nefunkčního“ Sarahah. Registrace nebyla nijak problémová a lze si vytvořit účet klepnutím na ikonku sociální sítě např. Instagram, ale také klasicky skrze e-mail. Poté budete vyzváni k vyplnění uživatelského jména a hesla. Během okamžiku bude vygenerován odkaz v mém případě Tellonym.me/adolfpupik, který si však můžete dle libosti upravit.

Webová verze Tellonym

 

Kladení otázek je tedy zcela anonymní a lze sledovat odpovědi každého uživatele na jeho profilu v mobilní aplikaci či odkazu v internetovém prohlížeči. Sdílení odkazu je také příjemné a stačí pouze klepnout na ikonku vlevo nahoře a zvolit kam chcete odkaz či obrázek s odkazem sdílet. Nechybí i možnost sdílení obrázku s odkazem přímo do Instagram Stories. Dále lze přihlásit odběr  a mít tak přehled o každé odpovědi daného uživatele.

Prostředí aplikace se dost podobá Instagramu. Lze si ji stáhnout zdarma pro mobily či tablety se systémem Android (odkaz do Google Play) či iPhony a iPady s iOS (odkaz do App Storu).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*