Tellonym – Kladení anonymních otázek po vzoru Sarahah (Android, iOS)

Před pár měsíci byl zaplaven Instagram a další sociální sítě odkazy na službu Sarahah. Ta slavila velké úspěchy, ale netrvalo to příliš dlouho. Sarahah na sociálních sítích vymizel a objevuje se nová služba Tellonym. Ta navazuje na úspěch Sarahahu, ale snaží se nabídnout příjemnější používání.

 

Tellonym jsem si vyzkoušel a používání celé aplikace je mnohem příjemnější, než v případě “nefunkčního” Sarahah. Registrace nebyla nijak problémová a lze si vytvořit účet klepnutím na ikonku sociální sítě např. Instagram, ale také klasicky skrze e-mail. Poté budete vyzváni k vyplnění uživatelského jména a hesla. Během okamžiku bude vygenerován odkaz v mém případě Tellonym.me/adolfpupik, který si však můžete dle libosti upravit.

Webová verze Tellonym

 

Kladení otázek je tedy zcela anonymní a lze sledovat odpovědi každého uživatele na jeho profilu v mobilní aplikaci či odkazu v internetovém prohlížeči. Sdílení odkazu je také příjemné a stačí pouze klepnout na ikonku vlevo nahoře a zvolit kam chcete odkaz či obrázek s odkazem sdílet. Nechybí i možnost sdílení obrázku s odkazem přímo do Instagram Stories. Dále lze přihlásit odběr  a mít tak přehled o každé odpovědi daného uživatele.

Prostředí aplikace se dost podobá Instagramu. Lze si ji stáhnout zdarma pro mobily či tablety se systémem Android (odkaz do Google Play) či iPhony a iPady s iOS (odkaz do App Storu).

Sleduj na Instagramu:

11 thoughts on “Tellonym – Kladení anonymních otázek po vzoru Sarahah (Android, iOS)”

  1. Ahoj, děkuji. 😀 Takové věci mi můžeš ale napsat jinam. Třeba na Instagram: @adolfpupik

 1. chtěla bych se jen zeptat jestli se dá někde zjistit komu jsem psala otázku tak jako to bylo na sarahah .. mám docela problém.. a dotyčná osoba mi nevěří že jsem to nepsala ja.. jde to tedy někde najít ?

 2. Da sa zistit informacie o uzivatelovi? Alebo spolupracuje spravca aplikacie s organmi cinnymi v trestnom konani?

  1. Zdravím,
   chtěla bych se zeptat jestli nějak nejde zjistit z jaké ip adresy byl tellonym odeslán, protože už se mi několikrát stalo, že mi na tellonym napsal nějaký člověk asi bez mozku a vydával se za mojí starou kamarádku, s kterou už se skoro dva měsíce nebavím. Od mé starší sestry jsem si poslechla, že vydávání za někoho jiného na internetu je trestné. Tudíž bych velmi ráda pak i věděla, kdo to píše. Předem děkuji za odpověď. 🙂

 3. Dobrý deň stále mi prichádzajú urážky od iných (nejdem sa na to sťažovať) a rada by som vedela kto to píše dá sa to nejak zistiť?

  Za odpoveď ďakujem

 4. Když už jsem zaregistrovaná a napíšu někomu zprávu tak se mi tam ta zpráva neukáže je to v pohodě?

 5. Ahoj chtěl bych se zeptat jak mám dát Tellonym na ig protože to tam všichni mají a mě to tam dat nejde

  Dík za odpověď a Prosím co nejdřív

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*