Slevy na špičkové mobily HTC U11 a U11+

Tchajwanský výrobce na našem trhu začíná prodávat nový vlajkový model HTC U12+. To znamená, že ceny loňských modelů o něco klesnou. Ve slevě jsou aktuálně špičkové modely HTC U11 a U11+.

 

Oba modely nabízí pořádnou proci výkonu a také výborné fotoaparáty. Nechybí povedený design a rychlé nabíjení Quick Charge s oboustranným konektorem USB-C. Zajímavá je také unikátní funkce HTC Edge Sense. Ta využívá tlakové senzory a díky tomu mačkáním boků mobilů lze zapnout/vypnout svítilnu a využívat další funkce.

 

 

Jaké jsou ceny?

Mobil je nutné zakoupit na oficiálních stránkách výrobce HTC.cz. Pokud však budete chtít mobil za nejlepší cenu, tak doporučuji registraci do HTC Clubu. Jak se zaregistrovat popisuji níže.

  • HTC U11+ – 17 149 Kč / HTC Club: 15 434 Kč
  • HTC U11 (64 GB) – 14 995 Kč / HTC Club: 11 987 Kč
  • HTC U11 (128 GB) – 15 995 Kč / HTC Club: 13 085 Kč
  • Přečtěte si také podrobnou recenzi mobilu HTC U11

 

 

Jak se registrovat a přihlásit do HTC Clubu?

Stačí navštívit oficiální stránky HTC Clubu a zadat e-mailovou adresu, jméno a příjmení. Po kliknutí na tlačítko „registrovat“ bude registraci úspěšná. Pak už jen stačí e-mailovou adresu potvrdit kliknutím na odkaz v e-mailu.

Pro přihlášení stačí na totožné stránce kliknout na modré tlačítko „HTC Club přihlášení“ (přímý odkaz) a přihlásit se vyplněním e-mailu. Poté máte možnost objednat mobily HTC za nejlepší ceny.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*