S PureTuber si užijete YouTube bez reklam v mobilu

Pro platformu Android existuje stále více aplikací pro využívání prémiových funkcí YouTube zdarma. Čím více Google proti těmto aplikacím zasahuje, tím více vývojářů dělá vlastní řešení a aplikace. Již dlouho existuje aplikace Pure Tuber, ale existuje i upravená verze PureTuber s lepšími funkcemi a prostředím. Nejen dobře vypadá, ale i funguje.

Nejdříve důležité upozornění!

Důrazně upozorňuji, že tento článek slouží pouze informativně. Poukazuje na existenci některých aplikací a jejich funkcí. Nikoho nenabádá k blokování reklam, úpravě jakékoliv aplikace nebo stahování autorsky chráněného obsahu!

Pure Tuber nebo upravený PureTuber?

Původní aplikace Pure Tuber se mi svým prostředím vlastně moc nelíbí, ale na některých trzích je celkem oblíbená. Vyzkoušel jsem upravenou verzi PureTuber, která má stále některé prvky z originální verze, ale vypadá podstatně lépe, má důležité ovládací prvky vespod aplikace i pruh kategorií nahoře. Aplikaci můžete používat anonymně zcela bez přihlášení, ale pokud chcete, můžete se přihlásit i ke svému Google/YouTube účtu, a to i bez instalace MicroG a dalších aplikací.

Ve videu v tomto článku můžete nejdříve vidět, že na hlavní stránce nejsou doporučována žádná videa. To je tím, že u svého Google účtu mám zakázané ukládání historie sledování videí a sběr dalších dat. Google takovým uživatelům znemožňuje zobrazení obsahu na hlavní stránce – více informací. Pokud máte ukládání historie povolenou, nebo nebudete přihlášeni ke svému účtu, bude obsah na hlavní stránce zobrazován v pořádku. Ve videu je právě vidět odhlášení z účtu, kdy dojde k okamžité aktualizaci obsahu hlavní stránky.

PureTuber jsem vyzkoušel na několika mobilech s Androidem 13. Všude funguje velice dobře a někomu jen může vadit většina slov v angličtině. Když kopnete nahoře na: Ikona profilu/Setting můžete si nastavit i lokalizaci obsahu, povolit oznámení z aplikace, upravit barvu prostředí, nastavit výchozí rozlišení videa, povolit titulky, možnost používat funkci pro přehrávání videí v jiných aplikacích a další užitečná nastavení.

Videa můžete přehrávat až ve Full HD rozlišení, lze je přehrávat v malém okně kdekoliv v prostředí a lze přehrávat pouze zvuk na pozadí. Můžete tedy klidně mobil zamknout, přesto bude poslech hudby či podcastů nerušený. Aplikace spolehlivě blokuje veškeré reklamy ve videích, umí gesta pro regulaci jasu displeje i hlasitosti tahy prstů po stranách videa a videa i audio je možné stahovat. I bez registrace umí aplikace vytvářet vaše oblíbené playlisty videí a hudby.

Kde je možné upravenou verzi PureTuber stáhnout?

Upravená verze PureTuber alespoň prozatím nemá svou webovou stránku. Ona je její distribuce vlastně dost složitá. Její tvůrci iX.Dev totiž vypadá neumí angličtinu. Instalační soubor aplikace mají ve svém Telegram kanále, ale ten je kvůli arabštině nepřehledný. Nebojte se, prostředí aplikace v angličtině je. K dispozici jsou tedy i odkazy na jiné cloudové služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*