HTC U11 EYEs – Unikají rendery, specifikace a datum představení

Evan Blass na svém Twitterové účtu ukázal podobu nového HTC U11 EYEs. V tweetu se nachází uniklé rendery a lze tedy vidět podobu chystaného modelu. Vypadá to tak, že HTC ponechalo elegantní design a záda budou opět skleněná, jak u loňských modelů HTC U11 a HTC U Ultra.

 

Zahraničním novinářům společnost údajně zaslala také pozvánku s datem 15.1.2018 a lze tedy předpokládat, že za týden bude nový model představen. Evan Blass zveřejnil také specifikace, které by model U11 EYEs měl údajně mít. Dle dostupných informací se bude jednat hned o dvě paměťové varianty. Levnější varianta nabídne 4 GB RAM a 64 GB interní úložiště. Za příplatek bude pravděpodobně možné zakoupit i variantu se 6 GB RAM a 128 GB interním úložištěm. O výkon se dále budou starat procesory Snapdragon 652 a také Snapdragon 660 od Qualcommu.

 

Chybět by neměla ani odolnost vůči prachu a vodě s certifikací IP67 a mačkací funkce Edge Sense. HTC pokračuje trendem displeje s poměrem stran 18:9. Ten bude téměř po celé čelní ploše s úhlopříčkou 6″ (palce) a rozlišením FullHD. Zadní fotoaparát nabídne rozlišení 12 Mpx, přední selfie kamerka 5 Mpx a akumulátor by měl nabídnout kapacitu 3 930 mAh. Odhadovaná cena by měla být $510 (asi 10 842 Kč bez DPH).

 

Zdroje: AndroidPolice, Twitter, Weibou

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*