Xiaomi Blackshark – Chystá se nový herní mobil?

V AnTuTu Benchmark se se objevil neznámý mobil Xiaomi BlackShark, který by měl nabízet pořádnou porci výkonu a odnesl si nádherných 270 680 bodů. Zahraniční zdroje spekulují o tom, že nový mobil vznikne ve spolupráci s čínskou společností Black Shark Incorporated a zabývá se výrobou smartphonů.

Mělo by se jednat o mobil, který míří na náročné hráče mobilních her. Podobně jak je tomu u Razer Phonu. Benchmark mimo název prozradil také 8 GB RAM, výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 845 a 32 GB interního úložiště. O grafiku by se měl starat čip Adreno 630 a nebude chybět ani nový operační systém Android 8.0 Oreo pravděpodobně s nadstavbou MIUI 9.

 

Překvapivé je také rozlišení displeje, které není tradičních 2K, jak je tomu u drahých smartphonů. Dle benchmarku se jedná o rozlišení FullHD+. Bylo by to logické, protože u herního mobilu je třeba velká výdrž na jedno nabití a velké rozlišení displeje má pochopitelně větší spotřebu.

Žádná z těchto informací nebyla oficiálně potvrzena a proto je nutné vše brát s rezervou. Je také dost možné, že se v bechmarku objevil pouze prototyp mobilu, který nikdy neuvidíme a nebo se jeho finální specifikace budou lišit.

 

Zdroje: kocpc.com.twdekhnews, BGR

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*