Recenze Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 – výkonný tablet pro práci

Výrobce Xiaomi na našem trhu prodává stále více svých produktů. Letos se k nim připojil nejvyšší vlajkový model mobilu Xiaomi 14 Ultra a konečně také vyšší tablet Xiaomi Pad 6S Pro 12.4. Měl jsem možnost obě zařízení testovat důkladně dlouhodobě. V této recenzi jsem se podíval právě na tablet. Nalákat se snaží na vlajkový procesor od Qualcommu, 120 W nabíjení, propojenost s mobily, větší 12,4palcový displej a kvalitní originální příslušenství.

Pozitiva:

  • Výkonný nabíjecí adaptér v balení
  • Konstrukční zpracování
  • Originální příslušenství – pouzdro s podsvícenou klávesnicí a touchpadem a Xiaomi Focus Pen
  • Větší 12,4palcový IPS displej
  • Nadprůměrné stereo reproduktory a kodek AptX Adaptive
  • Čtečka otisků prstů
  • Propojenost s mobilem
  • Výkon pro náročnou práci a hry
  • Slušná výdrž na jedno nabití
  • Bleskové 120 W drátové nabíjení
  • Zelená dioda signalizující aktivní přední kameru
  • Wi-Fi 7, USB-C Display Port a GPS

Negativa:

  • Nemá haptickou odezvu
  • Zbytečný 2 MPx fotoaparát

Co najdu v prodejním balení?

V prodejním balení k tabletu dostanete 120 W nabíjecí adaptér a USB-A na USB-C nabíjecí/datový kabel.

Co si mohu k tabletu dokoupit?

Tablet míří na náročné uživatele a sám jsem ho využíval denně k práci. Měl jsem možnost ho testovat nejen s běžným zavíratelným pouzdrem, ale také výborným pouzdrem s podsvícenou klávesnicí a touchpadem. Pokud si tablet zakoupíte, rozhodně bych doporučil si připlatit právě za toto pouzdro. Klávesnice je velice příjemná, podsvícení je možné regulovat, ovládat klávesové zkratky a sáhnout můžete i po přesném peru Xiaomi Focus Pen. To je vhodné nejen pro malování, ale také pro střih videa, úpravu fotografií a další podobné práce. Příslušenství jsem se věnoval více v tomto článku.

Design a konstrukce tabletu

Strany a záda tabletu jsou z hezky zpracovaného hliníku. Na našem trhu je k dispozici v šedém barevném provedení a na jeho zádech se nachází modul s fotoaparáty a piny pro připojení klávesnice. Na horní části rámu je nabíjecí místo pro magnetické uchycení pera, zdířky mikrofonů a hliníková tlačítka regulace hlasitosti. Levý bok má tabletu nabízí zamykací tlačítko s integrovanou čtečkou otisků prstů a dvojici reproduktorů. Výrobce se zde chlubí nápisem “Dolby Vision Atmos”. Pravý bok má další dva výdechy reproduktorů a USB-C konektor.

Jedná se o větší tablet vhodný pro práci, což uživatelé jako já rozhodně ocení. Díky tomu je práce na něm pohodlná. Na čelní straně tabletu je velký 12,4palcový displej s tenkými rámečky. Nad displejem je kamera pro focení, pořizování videí nebo videohovory.

V ruce se tablet drží dobře, ale na nějaké polehávání na gauči je přeci jen lepší menší model např. Xiaomi Pad 6. Pro práci ideálně s klávesnicí je ale mnohem lepší právě vyšší Xiaomi Pad 6S Pro. Jeho celkové rozměry dle výrobce činí: 278,7 x 191,58 x 6,26 mm a váží 590 gramů. Tablet je tedy také krásně tenký a jeho váha je vzhledem k velikosti akumulátoru nízká.

Displej a Xiaomi pero si užijí nejen grafici

Xiaomi Pad 6S Pro je výborný pro práci především díky většímu 12,4palcovému IPS displeji. Já osobně mám u všech tabletů problém s tím, že jsou všechny prvky moc velké, díky čemuž nemám dostatek místa pro práci. Prostředí od Xiaomi umožňuje vybrat nový font Mi Sans, upravit velikost písma a také různých prvků v prostředí. Já šel ale ještě dál a upravil minimální šířku na 1 197 dp. Záleží tedy jen na vás, jak si velikost přizpůsobíte podle sebe. Pokud nic nastavovat nechcete, vůbec nemusíte.

Samotný IPS panel se výrobci vážně povedl. Jeho barevné podání je přirozené a můžete si ho upravit podle sebe. Já v nastavení vybral barevný profil “Původní barvy PRO”. Působí dle mého názoru nejpřirozeněji, což je pro editování fotek a videí ideální. Zapnout můžete také funkci “Adaptivní barvy”, díky které se barvy displeje upravují automaticky dle okolních světelných podmínek. Samozřejmě je přítomen také senzor okolního světla pro automatickou regulaci jasu. Maximální jas je na poměry tabletu dostatečný a výrobce udává hodnotu 900 nitů. V nastavení je také funkce sluneční svit, díky které se displej upraví pro lepší čitelnost na slunci. Kdo by ale pracovní tablet vytahoval na slunce?

Výrobce se chlubí, že tablet má opravdu vysoké 3K rozlišení (3048 x 2032 px), jemnost 294 ppi a 144 Hz obnovovací frekvenci. V nastavení displeje si můžete vybrat automatickou regulaci obnovovací frekvence, ale pevně lze nastavit 60, 90 nebo 144 Hz. Já si vybral maximální frekvenci, protože se nechci omezovat a celé prostředí je díky tomu nádherně svižné. Rád vidím i položku “Možnosti AI vylepšení”. V těch se ukrývají různá vylepšení obrazu, a to rozlišení, automatickou detekci objektů a následné přizpůsobení, vylepšení HDR ve videích nebo MEMC pro plynulejší videa. Výrobce se chlubí také certifikací Dolby Vision.

Když už jsem u displeje, měl bych zmínit také pero Xiaomi Focus Pen. S displejem tabletu si rozumí výborně. Vlastně jsem nenarazil na aplikaci, která by měla s používáním pera a horší odezvou problémy. Užívat si můžete i pokročilejší grafické práce v open-source aplikaci Krita. Oficiálně není dostupná pro všechna Android zařízení, ale do Xiaomi Pad 6S Pro ji můžete nainstalovat přímo z Obchodu Play bez problémů.

Jak je na tom zvuk tabletu?

Po stránce zvuku je na tom tablet Xiaomi Pad 6S vybaven výborně. V některých propagačních materiálech si můžete všimnout, že výrobce udává přítomnost šesti reproduktorů. Výdechy pro reproduktory má tablet ale čtyři a na horní části tabletu jsou zdířky dvou mikrofonů. Jak to tedy ve skutečnosti s těmi reproduktory je? V materiálech jsem našel místa zvýrazněných měničů a dle výrobce jich je skutečně šest. Spodní výdechy totiž mají mít dva běžně velké měniče a asistuje jim další dvojice menších. Reproduktory jsou opravdu hlasité a na poměry tabletu je jejich kvalita nadprůměrná. Má výšky a středy, ale slyšet jsou i basy.

Hudbu můžete poslouchat zcela bezdrátově skrze Bluetooth 5.3. Výrobce udává, že podporovány jsou kodeky: AAC, SBC, LDAC a LHDC 5.0. Během testování jsem ale zjistil, že podporovány jsou také kodeky od Qualcommu, což výrobci jen chválím. Jedná se o AptX, AptX HD a výborný nový AptX Adaptive. K dispozici je i možnost připojení AuraCast. Bezdrátový poslech fungoval výborně a testoval jsem ho s několika sluchátky a reproduktory.

Zdroj: Xiaomi

Jelikož se jedná o pracovní tablet, dost uživatelů může chtít používat drátová sluchátka. Starý 3,5 mm jack konektor tablet nemá, ale to je v dnešní době naprosto běžné. Audiofilové totiž beztak využívají DAC převodníky nebo sluchátkové zesilovače. Dostanou tak nejen 3,5 mm jack konektor, ale také výrazně vyšší kvalitu zvuku. Mezi tyto uživatelé patřím a jelikož má tablet dostatek výkon, umožňuje používat vysokou kvalitu nahrávek třeba z Tidalu. Systém umožňuje Tidalu využívat zvukovku tabletu bez omezení a užít si tak můžete své oblíbené songy.

A co haptická odezva? Ta chybí u drtivé většiny tabletů od většiny výrobců. Je velká škoda, že vibrační motorky chybí právě i Xiaomi Pad 6S Pro. Vlastně se bez haptiky na tabletu obejdu a myslím si, že drtivé většině lidem chybět také nebude, ale vzhledem k ceně výrobce alespoň nějakou slabší haptiku nasadit.

Do nastavení zvuku výrobce již tradičně nasadil Dolby Atmos, přednastavené zvukové efekty nebo ekvalizér. Povolit můžete také zvuk z více zdrojů a rozšířené ovládání hlasitosti pro každou aplikaci zvlášť.

Zabezpečení tabletu a jeho odemykání

U mobilních telefonů je naprosto běžné, že mají čtečky otisků prstů nebo odemykání obličejem, ale u tabletů odemykání otiskem tak běžné není. Xiaomi Pad 6S Pro ale má optickou čtečku otisků integrovanou přímo do zamykacího tlačítka na levém boku tabletu. Umístění je dle mého názoru ideální a v nastavení si můžete vybrat, zda se má systém rychle odemknout po doteku čtečku nebo stiskem tlačítka. Odemykání je pak bleskové, spolehlivé a čtečka je podporována v různých správcích hesel nebo jiných aplikacích.

Tablet je možné odemykat také přední kamerou. Čtečka otisků je bezpečnější, ale některým uživatelům více vyhovuje odemykání obličejem. Chválím, že tablet podporuje naskenovat nejen více otisků prstů, ale také dva obličeje. Můžete tak dát rychlý přístup do tabletu někomu z domácnosti, firmy nebo jen naskenovat třeba sebe s vousy a bez vousů pro spolehlivější odemykání.

Jelikož je tablet určen pro práci, je důležité i jeho zabezpečení. Na našem trhu je tablet oficiálně, takže splňuje všechny potřebné požadavky a má k tomu uzpůsobený systém. Data tedy netečou kamsi do Číny, ale případné zálohy tečou na servery Googlu. Galérie fotek a videí podporuje i automatickou zálohu do služby Google Fotky. Ani zálohu do Googlu ale používat nemusíte a vše je čistě dobrovolné. Já drtivou většinu aplikací Googlu odinstaloval. Samozřejmě  můžete stáhnout aplikaci cloudového úložiště dle vašich potřeb a já používal automatickou zálohu do Ulož.to Disku.

Chcete si soukromé a pracovní aplikace nebo data oddělit? Pak v: Nastavení tabletu, Další nastavení, Druhý prostor můžete zapnout dva systémové profily. Mají zcela oddělenou vazbu na Google účet, takže v každém prostoru můžete mít odlišný účet, zcela jiné aplikace s odlišným přihlášením a z běžného prostoru se nedostanete do toho druhého a naopak. Bez odemknutí se k vaším datům tedy nikdo nedostane. Soubory můžete skrývat i ve správci souboru, ale já využíval i aplikace třetích stran k offline šifrování vybraných souborů.

Systém Android má také dobrou přehlednost oprávnění různých aplikací. Zobrazuje nejen ikonu aktivních fotoaparátů nebo mikrofonů, ale tablet má překvapivě i barevnou diodu vedle předního fotoaparátu. Upozorní na jeho využívání aplikacemi.

Propojenost mezi zařízeními

Tento tablet má již větší displej a během práce se může rozhodně hodit propojenost s dalšími zařízeními. Prostředí systému HyperOS od Xiaomi umožňuje propojenost napříč zařízeními. Slouží k tomu položka “Propojitelnost” v nastavení tabletu. Během mého testování obdržela několik aktualizací a funguje výborně. Já používal propojenost tabletu s mobilem Xiaomi 14 Ultra. Na tabletu můžete mít vždy po ruce okno s aktuální obrazovkou mobilu a mobil tak ovládat. Mezi zařízeními můžete přenášet zkopírovaný text, sdílet hesla k sítím, zapínat hotspot z mobilu a zrcadlit oznámení.

Xiaomi Pad 6S Pro má výhodu v tom, že pravý horní roh displeje má pod sebou ukrytou NFC cívku. Neslouží pro platby jako je tomu u mobilu, ale o velmi rychlé a pohodlné propojení s mobilem. Vyzkoušel jsem ho s Xiaomi 14 Ultra a Xiaomi 13 Pro a celá tato funkce funguje výborně. Mobil stačí přiložit, povolit na displeji oprávnění a odsouhlasit propojení. Je to snadné.

V novém prostředí HyperOS se mi líbí, že v ovládacím centrum v rolovací liště můžete mít Xiaomi Smart Hub. Hned po vysunutí centra máte tedy k dispozici vaše mobily, tablety, chytrá světla, kartáčky nebo další produkty. Rychle můžete rozsvítit nebo zhasnout, upravit barvu světel nebo třeba spustit vyzvánění ve vámi hledaném mobilu. Je zajímavé, že Xiaomi do tohoto centra v Evropě umožňuje zobrazení také bezdrátových sluchátek nebo reproduktorů od jiných výrobců. Celý Xiaomi Smart Hub můžete v systému povolit v: Nastavení tabletu, Oznámená a stavový řádek, Centrum ovládání.

A propojení s Windows? V počítačích s Windows 11 se nachází možnost propojení s mobilem nebo tabletem. Vyzkoušel jsem to i s Xiaomi Pad 6S Pro a funguje to výborně. Můžete tak rychle napříč zařízeními přenášet fotky a videa, vidět oznámení z tabletu a případně na ně reagovat a další běžné funkce.

Má dostatek výkonu pro náročnou práci a hry?

Xiaomi Pad 6S Pro míří na náročné uživatele, proto v sobě ukrývá osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 s maximálním taktem 3,19 GHz. Jedná se o loňský vlajkový procesor, který výrobce nasadil třeba do mobilu Xiaomi 13 Pro. Stále je ale výborný a výkonu má na rozdávání. Na náš trh se tablet dostal také ve dvou konfiguracích, a to s 8 GB RAM a 256 GB interním úložištěm nebo 12 GB RAM a 512 GB úložištěm bez možnosti rozšíření paměťovými kartami. V obou případech se jedná o paměti RAM LPDDR5X a rychlé úložiště UFS 4.0. Skrze něj je možné RAM virtuálně rozšířit až o dalších 8 GB (u verze 8/256 GB).

Papírově je tablet vybaven výborně, ale jak je na tom v praxi? Na test jsem obdržel nižší konfiguraci tabletu s 8 GB RAM, ale tato porce pamětí byla naprosto dostatečná i pro velmi náročnou práci. Bez problémů si tablet poradí se všemi náročnými aplikacemi, a to i s aplikací Krita, střihem videa ve vysokém rozlišení, mnoha webovými stránkami v prohlížeči se zapnutým zobrazením pro počítače, sledování filmů s vysokým bitratem a zahrát si můžete také náročné hry. Hrát tedy můžete Fortnite na maximální grafické nastavení “EPIC” nebo třeba Call of Duty: Warzone Mobile. Chlazení procesoru výrobce zvládl výborně.

Xiaomi Pad 6S Pro rozhodně není žádné ořezávátko a ve světě Androidu se jedná o velmi výkonný tablet pro náročné. Užívat si ho tedy mohou i mobilní hráči, ale hraní mobilních her na tak velkém displeji není pohodlné. Já pro hraní tedy využil bezdrátový Xbox gamepad a hraní bylo pohodlné. Nejde jen o mobilní hry, ale na tak velkém a pěkném displeji se nabízí možnost hrát PC nebo Xbox hry v cloudu přes internet. To mi fungovalo také výborně se službou Boosteroid a Xbox Cloud Gaming.

Výdrž na jedno nabití a nabíjení

Xiaomi Pad 6S Pro ve svých útrobách ukrývá akumulátor o vysoké kapacitě 10 000 mAh. Hodnotit výdrž na jedno nabití je dle mého názoru velmi složité, protože dost záleží na vašem nastavení systému, nastavení jasu nebo aplikacích. Pokud budete ale běžně pracovat s nějakým kancelářským nástrojem, pracovat v e-mailovém klientu, s fotkami a internetovém prohlížeči, vydržíte celý pracovní den. Pokud ale máte jas nastavený na maximum, aktivní podsvícení klávesnice a editujete v aplikaci Krita nebo hrajete hry, budou procenta nabití mizet výrazně rychleji.

U drtivé většiny tabletů mi vadí jejich velmi pomalé nabíjení. Jako fanoušek velmi rychlého nabíjení rád vidím, že tablet podporuje maximální nabíjecí výkon 120 W. Tak silný nabíjecí adaptér najdete přímo v prodejním balení. Z úplného vybití do plného stavu se akumulátor nabil za 34-37 minut (dle okolní teploty a se zhaslým displejem). Nabíjení je tedy velmi rychlé a bude tak vždy připraven k práci.

Pokud chcete nabíjet bez omezování, doporučuji přejít do nastavení baterie. Tam totiž můžete zapnout navýšení výkonu nabíjení na maximum a doporučuji ještě vybrat “Normální nabíjení”.

Jak tablet umí fotit?

Kdo by taky třeba na dovolené fotil velkým tabletem? Fotoaparát u tabletu však může dobře posloužit pro videohovory, skenování dokumentů nebo QR kódů. K tomu dobře poslouží 50 MPx fotoaparát s clonou f/1,8 a možností pořizování videa ve 4K se 60 FPS. Na zádech je také druhý, a to zbytečný 2 MPx snímač hloubky.

Jak tablet tedy fotí? Zadní fotoaparát fotit překvapivě umí a příjemně překvapen jsem z focení makra. Vzdálenější objekty se však slévají a pro takové snímky bych rozhodně sáhl spíše po mobilu. Některé barvy umí být i přesaturované.

Nad displejem se nachází malá 32 MPx kamerka s clonou f/2,2 a překvapivě i zelená dioda. Ta má z bezpečnostních důvodů signalizovat, že nějaká aplikace kameru aktivovala. Takové řešení můžete znát právě z notebooků. Kvalita snímků je slušná a pro videohovory kamera funguje dobře.

Fotoaplikace v tabletu nenabízí nic překvapivého. K dispozici máte automatické HDR, noční režim hlavního fotoaparátu, tlačítko digitálního zoomu, režim zkrášlení obličeje a skenování dokumentů. Právě poslední z režimů budete s tabletem využívat asi nejvíce a umí text dobře zvýraznit.

Operační systém a funkce pro tablety

Tablet Xiaomi Pad 6S Pro jsem měl možnost testovat opravdu dlouhodobě. Takovou možnost jako recenzent vždy uvítám, protože bez pospíchání mám možnost napsat článků více, opravdu důkladně vše vyzkoušet a na vlastní kůži zjistit, jak často výrobce vydává aktualizace. V době psaní recenze se v tabletu nacházel systém Android 14. Již tradičně je upravený nadstavbou od Xiaomi, a to již novou HyperOS, která nahrazuje tehdejší MIUI. Za celou dobu testování obdržel systém několik aktualizací, a to s různými opravami, aktualizacemi Bluetooth pluginu, systémových aplikací a samozřejmě i bezpečnostní záplaty od Googlu. Ty má tablet červnové. Je tedy vidět, že se tabletům Xiaomi opravdu věnuje a opraveny jsou dokonce i mnou nahlášené drobné chybky.

Uživatelské prostředí HyperOS mi vyhovuje na mobilech a na tabletu funguje také skvěle. Po celou dobu testování byl spolehlivý a nádherně svižný. V případě tabletů má ale navíc podporu klávesových zkratek přes fyzickou klávesnici a v nastavení je navíc položka “Stylus a klávesnice”. Tam můžete upravovat nastavení klávesnice a kurzoru myši, vidět návody pro ovládání gest touchpadu a také funkce pera Xiaomi Focus Pen. V nastavení je také další položka, a to “Funkce pro tablety”. V ní se nachází funkce probuzení obrazovky po vašem návratu a sledování vaší přítomnosti před tabletem, vysvětlení plovoucích oken, druhého uživatelského prostředí a další již známé funkce.

A práce s okny a nahrazení notebooku? Ta vlastně funguje skvěle a rychle jsme si zvykl na jejich zmenšování a zvětšování rychlou klávesovou zkratkou. Spouštět je můžete přímo ve spodním panelu s ikonami aplikací, libovolně přemisťovat, rozdělovat obrazovku s aplikacemi a ovládat je na horní části každé spuštěné aplikace. Tam se nachází podobné funkce, jako u počítače. Může tedy nahradit běžný notebook? Tomu jsem se věnoval ve svém starším článku.

Jak je to s předinstalovanými aplikacemi? V Xiaomi Pad 6S Pro jsem po jeho prvotním spuštění měl jen běžné předinstalované aplikace. K dispozici jsou i opravdu užitečné aplikace, a to Mi Canvas pro malování a galérie fotek a videí od výrobce. Tato galérie totiž ukrývá výborný editor fotek a videí. Nechybí ani všechny známé aplikace od Googlu, které mi ale vadí u všech Android zařízení. Většina lidí je vyžaduje, ale já bez problémů ze systému odinstaloval aplikace: Google Disk, Google Fotky, Google Asistenta, Google Chrome, oficiální YouTube, Mi Prohlížeč a hromadu dalších. Systém po jejich odinstalování funguje výborně a nemělo to žádný vlil na jeho funkcionalitu.

Jak je na tom tablet s konektivitou?

Xiaomi Pad 6S Pro je po stránce konektivity vybaven slušně. Slot pro SIM karty nemá, ale podporuje starší Wi-Fi 5 a Wi-Fi 4 sítě a nové Wi-Fi 7 a Wi-Fi 6. Během testování jsem byl spokojený s citlivostí antén a tablet neměl žádný problém s jakýmkoliv Wi-Fi routerem nebo hotspotem z mobilů.

USB-C konektor je možné využívat nejen pro nabíjení, ale podporuje OTG. Připojit tedy můžete klidně USB dongle s dalšími konektory, používat různé externí disky, drátovou myš nebo klávesnici a další příslušenství. Je také dost zvláštní, že výrobce se nikde nechlubí podporou funkce USB-C Display Port, protože ji tablet podporuje a otestoval jsem ji s brýlemi. Vlastně touto funkcí se nepochlubil ani u letošních vlajkových mobilů Xiaomi 14 Ultra a Xiaomi 14.

NFC cívka v rohu displeje neslouží pro platby, i když v systému se aplikace Google Peněženka nachází. Můžete v ní mít ale třeba různé věrnostní karty. Platby s tabletem nefungují a NFC slouží pouze pro rychlé propojení s mobilem.

Tablet je vybaven gyroskopem, elektronickým kompasem a podporuje i GPS/A-GPS a evropské Galileo. Tím se výrobce také nikde nechlubí, ale nalezení polohy je bleskové a navigace mi s Mapy.cz fungovala bez problémů.

Pro bezdrátový poslech hudby, používání chytrých hodinek nebo třeba bezdrátové myši slouží Bluetooth 5.3. Podporuje všechny podstatné audio kodeky a svou obrazovku můžete bezdrátově zrcadlit třeba do televizoru.

Závěr – výkonný stroj pro práci

Xiaomi Pad 6S Pro nepatří mezi dostupné tablety, ale míří na náročné uživatele, kteří ho chtějí především pro práci. V době psaní recenze se tablet prodával nejen v oficiálním e-shopu XiaomiCesko.cz ve verzi 8/256 GB za akční cenu 12 999 Kč s DPH (původně 14 999 Kč) a 12/512 GB 14 999 Kč s DPH (původně 16 999 Kč). Všechny příslušenství si musíte dokoupit a dostupné je také v oficiálním e-shopu.

Stojí ale tablet za to? Tablet je vybaven skvěle a zaujme nejen svým příkladným konstrukčním zpracováním, elegantním designem, ale také pěkným 144 Hz velkým displejem. Právě díky své velikosti je tablet schopen nahradit pracovní notebook a má pořádnou porci výkonu s vlajkovým Snapdragonem. Chválím za vydařené propojení s mobilem, Wi-Fi 7, podporu USB-C Display Portu, čtečku otisků prstů a 120 W drátové nabíjení.

Tablet má rozhodně co nabídnout a pokud chcete hezký a výkonný pracovní tablet na cesty, rozhodně mohu Xiaomi Pad 6S Pro doporučit. Ve světě Androidu je podobných tabletů jako šafránu a kdybych si ho měl kupovat, rozhodně bych si dokoupil originální pouzdro s podsvícenou klávesnicí a touchpadem.

Co bych tabletu vytkl? Vzhledem k ceně mohl mít alespoň nějakou slabší haptickou odezvu, ale tu od tabletu moc lidí asi neočekává. Výrobci si mohl odpustit i zbytečný 2 MPx fotoaparát.

1 komentář

  1. Recenze je moc pěkné napsaná, plná užitečných informací.
    Díky tomu jsem si už vybral tablet. Tento tablet u mě vede skvělý kus hardware

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*