Jak stáhnout a nainstalovat aplikaci Huawei Zdraví k hodinkám?

Máte nové chytré hodinky či náramek značky Huawei? Pokud máte mobil se systémem Android, je zapotřebí si do mobilu stáhnout dvě aplikaci. Prvně nainstalujte Huawei AppGallery a poté Huawei Zdraví. Celý postup ve videu, důležité odkazy a informace najdete v tomto článku.

Huawei Watch 3 Pro

Umíte do Androidu stáhnout a nainstalovat instalační soubory APK? Pak to pro vás bude naprostá hračka a do mobilu je zapotřebí nejdříve stáhnout a nainstalovat obchod s aplikacemi Huawei AppGallery. Ten po instalaci rovnou aktualizujte, povolte instalaci aplikaci z neznámých zdrojů a po aktualizaci AppGallery se můžete vrhnout do vyhledání a instalace aplikace Huawei Zdraví (Huawei Health).

Níže můžete vidět ukázku na videu, kde stahuji a instaluji AppGallery a Huawei Zdraví. Ukázka je nahrána na mobilu Nokia G60 5G se systémem Android 12. Instalační soubor AppGallery je stahován v prohlížeči Google Chrome a následně nalezen a nainstalován skrze bezplatný správce souborů Files by Google. Tohoto správce lze stáhnout zdarma do jakéhokoliv mobilu z Obchodu Play.

 

Potřebné odkazy:

Skenuj pro stažení Huawei AppGallery a správce souborů Files by Google

 

Co dělat po instalaci Huawei Zdraví?

Po úspěšné instalaci aplikace Huawei Zdraví v obchodu Huawei AppGallery je dobré se přihlásit či si vytvořit nový Huawei účet. Stačí Huawei Zdraví spustit a vpravo dole klepnout na “Já” a následně nahoře na “Přihlásit se ke svému HUAWEI ID”. Tam je možnost si zaregistrovat nový Huawei účet.

Po přihlášení k Huawei účtu můžete začít s párováním vašich nových hodinek. Stačí se vrátit o krok zpět do hlavní nabídky aplikace Huawei Zdraví, dole v aplikaci klepnout na “Zařízení”, v případě potřeby povolit oprávnění a hodinky najít a spárovat. Během párování bude vyžadováno povolení i na displeji hodinek.

Přihlášení a párování hodinek v aplikaci Huawei Zdraví

 

Jak aplikaci stáhnout a nainstalovat?

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*