Ukázka herní konzole Logitech G Cloud Handheld Gaming na videu

Handheldové herní konzole začínají být zas oblíbené a není se moc čemu divit, protože jsou skladné a vzít si je můžete vzít doslova kamkoliv. Populární jsou konzole Nintendo Switch, ale nově je v prodeji i Steam Deck. Jedná se však o celkem drahou záležitost, a ne každý je za ní ochoten utratit takové peníze. Pak je tu nová konzole Logitech G Cloud Handheld Gaming, která poskytuje cloudové hraní těch nejnáročnějších PC her.

Zdroje: Logitech

Logitech G Cloud Handheld Gaming na pohled vypadá pěkně a vlastně ani nepotřebuje nějaký převratný výkon. Má totiž operační systém Android a pro hry slouží předinstalované aplikace umožňující cloudové hraní. Hry tedy běží někde na serveru, nikoliv na hardwaru konzole. Jelikož výrobce nemusel nasazovat výkonný hardware, mohl si dovolit nasadit výrazně nižší cenu, než je tomu u konzole Steam Deck. Výhoda Androidu spočívá i ve svobodě instalace dalších aplikací z Obchodu Play či jinými způsoby.

Níže se můžete podívat na videu unboxingu a podrobnějšího pohledu na Logitech G Cloud Handheld Gaming. Vidět můžete nejen samotnou konstrukci konzole, ale i prostředí operačního systému, podporu Google služeb, hraní her a nějaké další aplikace.

Zdroje: YouTube

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*