Google Camera 8.5 je již k dispozici pro mobily různých značek

Na mobilech s Androidem můžete různě experimentovat. Vyzkoušet můžete různé aplikace, které v Obchodě Play rozhodně nenajdete a jednou z nich je právě třeba mobilní aplikace Google Camera. No, ve skutečnosti se v Obchodě Play nachází, ale výhradně pro mobily Google Pixel. Lze ji však stáhnout i do mobilů jiných značek.

Nedávno vyšla nová verze Google Camera 8.5, která je dostupná pro již zmíněné mobily Google Pixel, ale i pro mobily jiných značek. Já tuto verzi vyzkoušel na mobilu Xiaomi 12 Pro, kde funguje bez sebemenšího problému. Pokud aplikaci chcete vyzkoušet i na vašem mobilu, můžete to zkusit. Funkční je především na mobilech s procesory Qualcomm Sandpragon a některé MediaTeky.

Máte mobil značky Xiaomi? Tak to můžete vyzkoušet i aplikaci Leica Camera. 😉

 

Proč vyzkoušet Google Cameru?

  • Efektivní rozostření portrétního režimu i u selfie
  • Noční režim Night-Sight
  • Astro režim pro focení v noci
  • HDR+ režim

 

Aplikace Google Camera 8.5 ke stažení a instalace:

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

  1. Mám Motorolu G60 ( má Android 12 a byl jsem přejemně překvapen když na 12 povýšila. Mimochodem já jsem třeba s tím ani nepočítal). Na svoji cenovou hladinu její nainstalovaný fotoaparát fotí velmi slušně. Ale tady ta 8.5 ( instalace bez problémů) fotí lépe a tak jsem původní fotoaparát deaktivoval a fotím pouze tímto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*