Vyzkoušejte novou aplikaci fotoaparátu Leica Camera z nových mobilů Xiaomi

Xiaomi představilo nové mobily řady Xiaomi 12S. Jedná se o více modelů a všechny jsou skvěle vybavené nejen výkonnými procesory, ale i fotoaparáty. Xiaomi totiž navázalo úzkou spolupráci s velice známou společností Leica, kterou se nové mobily chlubí logem na modulu fotoaparátů.

Xiaomi a Leica chtějí docílit lepší mobilní fotografie nejen díky vyladění samotné optiky, ale také za pomocí softwaru. Nové mobily tedy již mají předělanou aplikaci fotoaparátu. Je otázkou, zda novou aplikaci dostanou také ostatní mobily od Xiaomi, ale zatím to vypadá, že některé modely se jí skutečně dočkají.

 

Aplikaci si můžete vyzkoušet

Na internetu se již objevila nové verze aplikace fotoaparátu Leica Camera. Aplikaci si můžete vyzkoušet i na jiném mobilu Xiaomi. Já osobně aplikaci vyzkoušel na vlajkovém modelu Xiaomi 12 Pro, kde mi funguje výborně. Někteří ji však instalují i na levnější modely, kde jim funguje také.

 

Po instalaci aplikace něco nefunguje?

 

Co je v aplikaci nového?

Aplikace má v současné verzi v4.3.004660 upravené prostředí, které je alespoň tedy na mém mobilu stále nádherně svižné. Přidány jsou také nové Leica filtry a přidat si můžete také nové Leica vodoznaky do fotek. Přidání vodoznaku je pochopitelně dobrovolné a používat jej vůbec nemusíte.

Řekl bych, že alespoň na Xiaomi 12 Pro funguje o něco lépe i funkce AI – pomoc umělé inteligence. Barevné podání je v některých případech o něco přirozenější, lépe rozpoznává scény a skenování textových dokumentů je na lepší úrovni. Naskenované dokumenty můžete také chránit před neoprávněným kopírováním pomocí vodoznaku.

Zdroje: Telegram

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*