Výborné aplikace, které v Obchodě Play rozhodně nenajdete

Android je na rozdíl od iOS svobodnou platformou a můžete do něj instalovat i mobilní aplikace mimo oficiální obchod s aplikacemi Obchod Play. Každý oficiální obchod však má své podmínky, které některé aplikace porušují, proto je v nich nenajdete. Díky svobody Androidu je však do mobilu můžete klidně snadno nainstalovat.

 

YouTube ReVanced

Projekt YouTube Vanced byl zrušen, ale asi všem bylo úplně jasné, že brzy dorazí nová aplikace, kterou je YouTube ReVanced. Za tou nestojí žádná společnost a alespoň v současné době její distribuce probíhá výhradně skrze komunikační službu Telegram. Pravděpodobně díky tomu nedojde k jejímu ukončení, jako tomu bylo v případě předchozí aplikace.

A co YouTube ReVanced vlastně umí? Jedná se o upravenou aplikaci YouTube, která však umí služby YouTube Premium bez placení. Blokuje tedy veškeré reklamy, umí přehrávat video v malém okénku kdekoliv v prostředí a lze přehrávat video/hudbu na pozadí, a to i se zamčenou obrazovkou. Umožňuje také přihlášení k vašemu Google/YouTube účtu.

Aplikace YouTube ReVanced

 

 

YMusic

YMusic je další výbornou aplikací pro využívání funkcí YouTube. Na rozdíl od YouTube ReVanced má však jinou podobu, ale umožňuje využívání více funkcí. Videa lze sledovat také bez reklam, umí přehrávat videa/hudbu na pozadí i se zamčenou obrazovkou, lze se přihlásit ke svému Google/YouTube účtu a navíc umí stahovat jakékoliv video a využívat i službu YouTube Music.

 

 

AeroInsta

Pro Instagram existuje poměrně dost upravených aplikací, ale asi nejlepší je AeroInsta. Tato aplikace je často aktualizována, blokuje veškeré reklamy, umožňuje nahrávání fotek ve vyšší kvalitě, více funkcí pro lepší soukromí a lze stahovat i jakoukoli fotku či video.

Stahování ve feedu, Instagram stories a v soukromých zprávách

 

 

WhatsApp Aero

Tato aplikace přidá zajímavé bonusové funkce do WhatsAppu. Jednou z nich je třeba možnost odesílání fotek ve vyšší kvalitě. Oficiální WhatsApp rozlišení a celkovou kvalitu snímků dost przní.

 

 

Leica Camera

Pokud se o technologický svět nějak zajímáte, tak vám jistě neunikla spolupráce společnosti Xiaomi s Leicou. Spolupráce má zajistit lepší kvalitu fotek pořízených mobily Xiaomi a na některých nových mobilech již najdete logo Leica u fotoaparátů. Už teď si však Leica Cameru můžete stáhnout i do svého stávajícího Xiaomi mobilu a já tuto aplikaci požívám na Xiaomi 12 Pro. Má vylepšené AI focení a hezké Leica filtry.

 

 

Google Camera

Mobily Google Pixel jsou známé svou mobilní aplikaci Google Camera, která se stará o pořizování fotek a videí. Dlouhé roky existují portované verze, a ty můžete vyzkoušet nainstalovat i do svého mobilu. Ne na každém mobilu však aplikace funguje, protože třeba vlajkové mobily Samsung Galaxy na našem trhu mají špatné procesory. Nejpodporovanější jsou procesory Qualcomm Snapdragon.

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

2 komentář

  1. Špatný není ani Instader. Má hodně nastavení, dvoufáz, download fotek videí i stories ..

    1. Instander špatný není, ale bohužel není tolik aktualizovaný, proto se v něm aktuálně nachází nějaké ty reklamy ve feedu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*