AdBlock – Jak blokovat otravné reklamy na mobilu?

>>Mohlo by se vám také líbit:

8 komentář

 1. Beneš František

  Dobrý den, mám dotaz jak se prosím dají zrušit neustále vyskakující reklamy v mobilním telefonu.

  1. Záleží na tom, proč se reklamy zobrazují. Pravděpodobně jsi do mobilu natáhl nějakou závadnou aplikaci. Je také dost možné, že se reklamy zobrazují skrze internetový prohlížeč Google Chrome a v tom případě bych postupoval takto: https://infoek.cz/google-chrome-jak-zakazat-otravna-vyskakovaci-okna-s-oznamenim-android-pc-mac/

 2. Otravují mě reklamy do zpráv (SMS) od uživatele „Info“. Nedá se to blokovat, nedá se odhlásit z odběru nedá se jim vynadat za porušování GDPR principů.
  Štve mě to, obtěžuje mě to. Nechci to.
  Dá se s tím něco udělat?
  Díky za info.

  1. O jaké SMS zprávy se jedná? Jsou to info zprávy od mobilního operátora, nebo nabídky na půjčky a produkty? Bohužel reklamním SMS zprávám nelze zabránit, protože banky (především ČSOB) a jiné společnosti tel. čísla prodávají třetím stranám. Jedná se sice o porušení GDPR, ale je těžké něco takového prokázat. Společnosti zasílající otravné SMS se často vymlouvají na to, že čísla byla náhodně vygenerována.

 3. Dobrý den, prosím o informaci jak adblock vypnout v telefonu. Dekuji

  1. Záleží jen na tom, jak AdBlock používáš? Je to prohlížeč, který jej měl již od počátku zabudovaný, nebo jsi jej do prohlížeče doinstalovala?

 4. Dobrý den. Mám dotaz. Na viberu v telefonu se mi objevil čet s reklamami. Nejde vymazat, protože se objevuje znovu z jinou reklamu. Mám iPhone- jde to prosím Vás nějak udělat, aby se mi to neobjevovalo? Děkují.

  1. Na iPhone bohužel reklamy neodstraníte. Upravená verze Viberu existuje jen pro Android.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*