AdBlock – Jak blokovat otravné reklamy na mobilu?

Stále více lidí blokuje reklamy na počítačích, tabletech i mobilech. Je to pochopitelné, protože drtivá většina reklam je silně otravná a některé není možné bohužel ani zavřít… Nejvíce otravné jsou vyskakovací reklamy a také neuvěřitelné množství reklam u videí na YouTube. Jak na svém mobilu efektivně blokovat reklamu?

Články o blokování reklam na mobilech:

 

Sleduj na Instagramu:

8 thoughts on “AdBlock – Jak blokovat otravné reklamy na mobilu?”

 1. Dobrý den, mám dotaz jak se prosím dají zrušit neustále vyskakující reklamy v mobilním telefonu.

 2. Otravují mě reklamy do zpráv (SMS) od uživatele “Info”. Nedá se to blokovat, nedá se odhlásit z odběru nedá se jim vynadat za porušování GDPR principů.
  Štve mě to, obtěžuje mě to. Nechci to.
  Dá se s tím něco udělat?
  Díky za info.

  1. O jaké SMS zprávy se jedná? Jsou to info zprávy od mobilního operátora, nebo nabídky na půjčky a produkty? Bohužel reklamním SMS zprávám nelze zabránit, protože banky (především ČSOB) a jiné společnosti tel. čísla prodávají třetím stranám. Jedná se sice o porušení GDPR, ale je těžké něco takového prokázat. Společnosti zasílající otravné SMS se často vymlouvají na to, že čísla byla náhodně vygenerována.

  1. Záleží jen na tom, jak AdBlock používáš? Je to prohlížeč, který jej měl již od počátku zabudovaný, nebo jsi jej do prohlížeče doinstalovala?

 3. Dobrý den. Mám dotaz. Na viberu v telefonu se mi objevil čet s reklamami. Nejde vymazat, protože se objevuje znovu z jinou reklamu. Mám iPhone- jde to prosím Vás nějak udělat, aby se mi to neobjevovalo? Děkují.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*