Jak blokovat reklamy na YouTube v mobilech? (Android, iOS)

V našich končinách nemáme neomezený mobilní internet a operátoři neumí nabídnout pořádné datové balíčky. Nemůžeme tedy sledovat tolik videí na YouTube a FUP (datový limit) od operátora pochopitelně dost “žerou” také reklamy, které jsou ve videích na YouTube stále častější a někteří tvůrci to s reklamou dost přehání.

Reklamy se v mobilech spouští často také v HD či FullHD rozlišení a FUP je tedy rychle pryč. Jak reklamu na YouTube blokovat i ve svém mobilu? Možností je více a to především pro mobily či tablety se systémem Android, ale níže lze vidět i možnost pro iPhony či iPady.

 

 

Speciální prohlížeč pro obě platformy:

Jednou z možností je využívat internetový prohlížeč Free AdBlocker Browser. Ten je dostupný pro Android (odkaz do Obchodu Play). Mam jej vyzkoušený a používám jej jako hlavní prohlížeč i na sledování videí. Pro platformu iOS tento prohlížeč bohužel není, ale lze si stáhnout jiný AdBlock Browser, který je dostupný i v App Storu.

Řešení jen pro Android

Během mého testování různých aplikací jsem objevil internetový prohlížeč Bromite, který během mého testování blokoval reklamy účinněji než již zmínění AdBlocker. Rozhodně jej doporučuji alespoň vyzkoušet, ale v Obchodu Play jej bohužel nenajdete. Více o prohlížeči Bromite.

 

YouTube Vanced je pirátská aplikace umožňující blokování reklam a přehrávání videa na pozadí. Poslech hudby si tak můžete bez omezení užívat zcela zdarma. Více o této aplikaci v samostatném článku.

 

 

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*