Google Chrome – Jak zakázat otravná vyskakovací okna s oznámením (Android/PC/Mac)

Pokud používáte internetový prohlížeč Google Chrome na svém zařízení s Androidem či Windos, tak jistě znáte otravná vyskakovací okna s žádostí o povolení přijmu upozornění ze stránek. Bohužel některé stránky fungují tak, že po klepnutí na tlačítko s blokováním budete stále dokola vyzýváni k povolení vyskakovacím okénkem a to je velice otravné …

 

Jak je blokovat na počítači či tabletu s Windows?

Na počítači či tabletu se systémem Windows blokování vyskakovacích okének s žádostí přijmu upozornění ze stránek velice jednoduché. Do adresního řádku vložte: chrome://settings/content/notifications a oznámení jednoduše zakažte.

 

 

 

Jak je blokovat na mobilu či tabletu s Androidem?

Na mobilu či tabletu se systémem Android funguje Chrome trošku jinak a proto je postup trošku odlišný. Stačí spustit Google Chrome/vpravo nahoře klepnout na tři tečky/Nastavení/Oznámení/Další nastavení v aplikaci a oznámení zakázat.

 

 

 

Sleduj na Instagramu:

9 thoughts on “Google Chrome – Jak zakázat otravná vyskakovací okna s oznámením (Android/PC/Mac)”

      1. To záleží, jestli to je vyskakovací okno či jako domovská stránka. V každém případě si stačí pohrát s nastavením Chromu.

    1. Právě jsem na notebooku i mobilu stáhl nejnovější Google Chrome 74.0.3729.157 a na každém zařízení funguje postup zmíněný v článku…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*