Instagram v tmavém režimu a bez reklam? Žádný problém! (Android)

Také tak nesnášíte všudypřítomné reklamy na sociální síti Instagram? Jelikož tato sociální síť již nějaký ten rok patří Facebooku, tak se dalo očekávat, že se časem i na Instagramu bude objevovat stále více reklam.

V oficiální aplikaci tedy můžete často vidět sponzorované příspěvky či opravdu příšerné reklamy ve stories. Pokud máte mobil či tablet se systémem Android, tak již existuje řešení, jak se otravných reklam zbavit. Fanoušci tmavých režimů si mohou vychutnat i Instagram ve variantě v tmavém provedení.

 

Zdá se, že upravená verze nic nepostrádá a alespoň na mých mobilech vše fungovalo bez problémů. Jelikož se jedná o neoficiální a upravenou aplikaci, musíte tedy počítat s tím, že nemusí spolehlivě fungovat na každém mobilu či tabletu. Na mobilech Nokia s čistým Androidem jsem nezaznamenal sebemenší problém, ale u mobilů s nadstavbou to tak slavné už není… Vyzkoušet však můžete nějakou z verzí níže. Největší problémy se vyskytují na mobilech Samsung a OnePlus, kde nadstavba Androidu zcela blokuje instalaci aplikací.

Upozornění na nové verze:

Níže jsou postupně přidávány nové verze. Je tedy dobré aktualizovat, aby bylo blokování reklam účinné. Pokud chcete být upozorněni na nové verze, tak můžete sledovat veřejný kanál infoek.cz na Telegramu (více o aplikaci).

 

 

Instagram ke stažení:

  • InstaMod v20(beta build 6) – 2.2.2020 – ULOZ.TO / EDISK
  • InstaMod v20(beta build 3) – 19.12.2019 – DATOID / EDISK

 

Sleduj na Instagramu:

3 thoughts on “Instagram v tmavém režimu a bez reklam? Žádný problém! (Android)”

  1. InstaMod V15 v tmavé verzi nainstalován na Nokia 3.2 a Nokia 7.1 a na obou zařízeních je plně funkční a samozřejmě bez reklam.

  2. V16 mi funguje skvěle na Nokii 8.1 s čistým Androidem
    Na HTC s nadstavbou Sense jsem musel použít V15

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*