Bromite – Povedený prohlížeč, který blokuje reklamy i ve videích

Podle Google Analytics vidím, že je o články týkajících se blokování reklam na mobilech opravdu velký zájem. Možností, jak blokovat reklamy na internetových stránkách, videích na YouTube a dalších webech je více, ale nejlepší možností jsou upravené internetové prohlížeče. Objevil jsem prohlížeč Bromite, který se mi zalíbil a již pár dní jej testuji.

 

Bromite je internetový prohlížeč, který je bohužel dostupný jen pro systém Android. Pokud tedy máte iPhone či iPad, tak doporučuji si přečíst článek o již zmiňovaném Free AdBlocker Browser. V Obchodu Play však tento prohlížeč nehledejte, protože údajně porušuje podmínky služby, což je pravděpodobně tím, že dokonale blokuje reklamy od Googlu.

Prohlížeč jsem testoval na mobilech HTC U12+, Nokia 8.1 a Huawei P30 Pro. Všude fungoval výborně a dovolím si tvrdit, že reklamy blokuje účinněji a stránky v mém případě načítal rychleji než zmíněný AdBlocker. Blokování reklam ve videích na YouTube funguje také dokonale a přehrávač v prohlížeči funguje velice dobře. Nijak nepřekrývá navigační panel s tlačítky, což je právě problém AdBlockeru u některých mobilů a během mého používání nijak nezamrzal.

 

Jedná se vlastně o převlečený Google Chrome (Chromium), kde je doplněno blokování reklam. V nastavení si tedy můžete vybrat mezi světlým a tmavým režimem, stahovat soubory, nastavit oprávnění a všechny již známé funkce.

 

Kde tedy Bromite stáhnu?

Do svého mobilu musíte Bromite dostat mimo Obchod Play a je tedy třeba si z oficiálních stránek stáhnout APK soubor. Můžete jej stáhnout přímo v prohlížeči na mobilu, kdy poté stačí jen na stažený soubor klepnout, udělit veškerá oprávnění a nainstalovat jej. Pokud by oficiální stránka nefungovala, tak si nejnovější verzi můžete stáhnout také na GitHubu.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*