Bromite je upravený Google Chrome s blokováním reklam

Máte rádi uživatelské prostředí a rychlost internetového prohlížeče Google Chrome? Vyzkoušet můžete alternativní prohlížeč Bromite. Ten vychází z Chromium, takže prostředí je totožné s Google Chromem, ale uživatel má v něm více soukromí a méně rušivých prvků.

Článek byl aktualizován 3. 11. 2022:

Bromite je svobodný internetový prohlížeč, který blokuje reklamy na webových stránkách, ale i v různých internetových přehrávačích videí. To Chrome rozhodně nenabízí a Bromite blokuje i přímo reklamy Googlu. Prostředí je i v češtině, ovládání je jednoduché a k dispozici je i podrobné nastavení zabezpečení a soukromí.

 

Bromite je tedy dobrý, pokud chcete prostředí Google Chromu. Jestli vám ale na prostředí moc nesejde a chcete účinné blokování reklam a více funkcí, tak bych doporučil spíše internetový prohlížeč Vivaldi. Do toho lze také dodatečně vložit efektivní filtr blokování reklam.

 

Stažení internetového prohlížeče Bromite

Bromite je svobodný projekt, takže jej běžně v Obchodě Play nebo jiném obchodě s aplikacemi nenajdete. Stáhnout si tedy v případě zájmu do mobilu musíte instalační APK soubor a ten následně instalovat.

Skenuj pro stažení APK aplikace Bromite

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*