Jak na Xiaomi mobilu aktivovat notifikační bubliny Messengeru?

Recenze mobilu Xiaomi Redmi 3 je již na tomto webu a jsem zahlcen dotazy ohledně „bublin“ u aplikace Facebook Messenger. Někteří uživatelé neví, proč jejich mobil Xiaomi tyto notifikační bubliny neumí. V tomto článku se tedy podívejme na to, jak bubliny aktivovat a plně využívat.

Bublinové notifikace Facebook Messengeru
Bublinové notifikace Facebook Messengeru

Osobně nejsem příznivcem těchto notifikací, protože jsou dle mého názoru obtěžující. Systém MIUI postavený nad Androidem tyto notifikace blokuje a je snadné je odblokovat. MIUI má již předinstalovanou bezpečností aplikaci, která nabízí antivir a právě také firewall. Ten bublinové notifikace vyhodnotil tak, že se jedná o vyskakovací okna. Níže se můžete podívat, jak tyto notifikace odblokovat.

 • Spusťte aplikaci Optimalizace (již předinstalovanou výrobcem)
 • V aplikaci klepněte na Povolení/Správa povolení a najděte Messenger.
 • Po rozklepnutí Messengeru dole naleznete „Zobrazovat vyskakovací okna“, klepněte na toto nastavení a povolte tuto funkci.
 • Vše by mělo fungovat. 😉

>>Mohlo by se vám také líbit:

4 komentář

 1. Omggg!!! Děkuju to funguje!! Děkujuuuuuuu!!!❤❤

 2. Ahoj, mě to nefunguje ani tak…a přitom vše šlapalo… :-/

  Už jsem i odinstalovala …

  1. Podíval bych se do nastavení Messengeru a nebo si ještě pořádně prošel povolení aplikací v appce Optimalizace, kterou Xiaomi má.

 3. Mám Huawei Mate 10 Pro. Nastevení bublin OK, ale někdy se nezobrazí bublina, protože může být spuštěn jiní telefon či PC s vaším účtem a nastává tato chyba. Vlastně to ani chyba není. Odznačit a znovu označit. Restartovat telefon vypnutím a přidržením up tlačítka. Pak se to bude zase chovat dobře. Ale hlavně nebýt přihlášen na více účtech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*