Jak na Xiaomi mobilu aktivovat notifikační bubliny Messengeru?

Recenze mobilu Xiaomi Redmi 3 je již na tomto webu a jsem zahlcen dotazy ohledně “bublin” u aplikace Facebook Messenger. Někteří uživatelé neví, proč jejich mobil Xiaomi tyto notifikační bubliny neumí. V tomto článku se tedy podívejme na to, jak bubliny aktivovat a plně využívat.

Bublinové notifikace Facebook Messengeru
Bublinové notifikace Facebook Messengeru

Osobně nejsem příznivcem těchto notifikací, protože jsou dle mého názoru obtěžující. Systém MIUI postavený nad Androidem tyto notifikace blokuje a je snadné je odblokovat. MIUI má již předinstalovanou bezpečností aplikaci, která nabízí antivir a právě také firewall. Ten bublinové notifikace vyhodnotil tak, že se jedná o vyskakovací okna. Níže se můžete podívat, jak tyto notifikace odblokovat.

  • Spusťte aplikaci Optimalizace (již předinstalovanou výrobcem)
  • V aplikaci klepněte na Povolení/Správa povolení a najděte Messenger.
  • Po rozklepnutí Messengeru dole naleznete “Zobrazovat vyskakovací okna”, klepněte na toto nastavení a povolte tuto funkci.
  • Vše by mělo fungovat. 😉
Sleduj na Instagramu:

4 thoughts on “Jak na Xiaomi mobilu aktivovat notifikační bubliny Messengeru?”

    1. Podíval bych se do nastavení Messengeru a nebo si ještě pořádně prošel povolení aplikací v appce Optimalizace, kterou Xiaomi má.

  1. Mám Huawei Mate 10 Pro. Nastevení bublin OK, ale někdy se nezobrazí bublina, protože může být spuštěn jiní telefon či PC s vaším účtem a nastává tato chyba. Vlastně to ani chyba není. Odznačit a znovu označit. Restartovat telefon vypnutím a přidržením up tlačítka. Pak se to bude zase chovat dobře. Ale hlavně nebýt přihlášen na více účtech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*