WhatsApp Aero – více funkcí a fotky ve vyšší kvalitě

Mobilní aplikace WhatsApp je na našem trhu poměrně dost oblíbená. Drtivá většina běžných uživatelů však netuší, že se nejedná o bezpečnou službu, sbírá o vás citlivé informace, veškeré konverzace uchovává a vlastně nevíte, jak je s konverzacemi dále nakládáno. Především je alarmující, že tuto službu používají firmy pro interní komunikaci.

Pokud máte zařízení s Androidem, můžete si WhatsApp více přizpůsobit. Existuje totiž neoficiální klient WhatsApp Aero, který vychází z oficiálního APK souboru služby, ale má implementované skvělé funkce. Jednou z nich je možnost nahrávat fotky ve vyšší kvalitě, odstranit z prostředí nepotřebné funkce a dále si ho upravovat k obrazu svému.

Kde WhatsApp Aero mohu stáhnout?

WhatsApp Aero je neoficiální WhatsApp klient, v Obchodě Play ho tedy logicky nenajdeme. Pokud o něj máte zájem, musíte si na stránkách vývojáře stáhnout instalační APK soubor, který v mobilu spustíte a nainstalujete. Poté se jen přihlásíte ke svému WhatsApp účtu.

Pro někoho může být stránce vývojáře matoucí, protože obsahuje reklamy, ale ty lze např. internetovým prohlížečem Brave zablokovat. Celý postup stažení v mobilním prohlížeči Brave najdete ve videu níže.

1 komentář

  1. Kááámo díky! To jsem přesně hledal / potřeboval! :3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*