Zapomeňte na oficiální Instagram. AeroInsta je bez reklam

Společnost Meta stojící za sociálními sítěmi Facebook a Instagram neustále bojuje s upravenými aplikacemi, které blokují reklamy na jejich sociálních sítích a umožňují více funkcí. Boj však stále prohrává, protože šikovní vývojáři ve svém volném čase neustále chrlí vylepšené aktualizace a přináší stále více funkcí do svých aplikací pro Instagram.

Již v minulosti jsem psal minimálně o dvou takových upravených aplikacích pro sociální síť Instagram, ale stále testuji nové. Za sebe mohu říci, že asi nejlepší upravenou aplikací je rozhodně AeroInsta. Ta je totiž nejčastěji aktualizovaná a vývojář o ní opravdu pečuje.

Za aplikací AeroInsta stojí turecký vývojář @bozkurt.hazarr. Aplikace je celá v češtině, jak se od Instagramu očekává a vlastně nabízí vzhled oficiální aplikace. Výhodou upravené aplikace je však účinné odstranění reklam z feedu, stories i mezi fotkami. Během prohlížení fotek a videí tedy nebudete ničím otravným rušeni. Vychutnat si můžete i další bonusové funkce.

Co AeroInsta tedy umí?

 • Účinné blokování reklam
 • Stahování fotek/videí ve feedu, Instagram stories i v soukromých zprávách
 • Více soukromí: Instagram nebude sbírat data pro cílení reklam, lze skrýt signalizaci vašeho odepisování a lze anonymně sledovat live streamy
 • Celou aplikaci Instagram lze chránit PINem
 • Můžete si zapnout nahrávání fotek ve vyšší kvalitě
 • Možnost měnit pozadí a barvy prostředí
 • Další funkce

Jak aplikaci AeroInsta stáhnout a nainstalovat?

Jedná se o neoficiální aplikaci Instagramu, takže ji pochopitelně můžete mít pouze na mobilech a tabletech se systémem Android. V Obchodě Play ji také nenajdete a stáhnout si musíte instalační APK soubor, který následně nainstalujete. Je to snadné a níže najdete podrobný postup.

Po prvním spuštění aplikace se může stát, že po klepnutí na tlačítko se souhlasem podmínek se nic nestane. V takovém případě aplikaci zavřete v multitaskingu a znovu spusťte. Pak již bude aplikace plně funkční.

 • V internetovém prohlížeči si otevřete oficiální stránku vývojáře: AeroInsta.com. Reklamu na stránkách snadno zablokujete prohlížečem Brave. 😉
  Tvůrce aplikace místo zobrazením reklam raději podpořte dobrovolným příspěvkem v tomto odkazu

  Skenuj pro stažení aplikace
 • Na stránce klepněte na tlačítko „Download AeroInsta“
 • Teď máte k dispozici dvě verze instalačních souborů. Pokud v mobilu již máte oficiální Instagram, který nelze odinstalovat, je nutné sáhnout po druhém balíku „Package 2“. Ten umožní mít v mobilu oficiální i neoficiální aplikaci Instagramu. Pro jeho stažení klepněte na tlačítko „THAT’S IT…“
 • Neumíte stažený APK soubor nainstalovat? Celý postup najdete ve videu výše. K dispozici je i podrobnější návod v tomto odkaze. 😉

>>Mohlo by se vám také líbit:

3 komentář

 1. Ahoj. Prosim ta nevies ci existuje aj na Instagram niaky messenger na spravy? Nieco take ako ma Facebook svoj messenger?
  Dakujem za odpoved 🙂

  1. Adolf Pupík

   Taková řešení jsou, ale ne tak jednoduchá. Hlavně Meta s těmito aplikacemi bojuje, účty za to často pozastavuje a jsou kolem toho časté problémy… Lepší je komunikovat skrze aplikace, které zkrátka nepatří Metě.

   1. Ja som si to aj myslel. Dakujem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*