YouTube ReVanced nabízí YouTube bez reklam na mobilu

Reklama je na internetu opravdu již všude. Poslední dva roky se na platformě YouTube nachází stále více reklam a služba stále přitvrzuje. V současné době YouTube schvaluje stále více otravné reklamy i na podvodné společnosti s kryptoměnami a další pochybné služby. Nejsou jen otravné, ale každý reklamní systém sbírá citlivá data uživatelů, což osobně považuji za velké bezpečnostní riziko. Data jsou údajně anonymizována, ale můžeme tomu věřit? Jak je s nimi nadále nakládáno? Jsou spjatá s vaším Google/YouTube účtem nebo reklamním ID ve vašem zařízení/prohlížečem. Následně vám tedy reklamní služba může servírovat další reklamy kdekoliv na webu a sbírat další data…

Meme z Redditu

Není to tak dávno, co se objevila velice nepříjemná informace, že YouTube již testuje nové reklamy. Bude se jednat o 5 až 10 reklam najednou, které nebude možné přeskočit. Služba vás tedy chce motivovat k předplácení služby YouTube Premium. Předplatné až tak drahé není, ale velkému množství uživatelů vadí především nátlak služby, proto ji odmítají předplácet a reklamy jednoduše blokují. To je v prohlížečích snadné, ale co mobilní aplikace? Pro platformu Android jich je více, ale nejpovedenější je určitě YouTube ReVanced. Tato aplikace totiž vypadá úplně stejně, jako ta oficiální od Googlu, a to jen proto, že z původní vychází.

 

Nejdříve důležité upozornění!

Je dobré se zamyslet nad tím, že bezplatné služby např. YouTube vydělávají z reklam. Jejich odstraněním a blokací tedy můžete takové službě působit škody. Je tedy morálně v pořádku blokovat a odstraňovat reklamy? Na to si odpovězte sami.

Upozorňuji, že nikoho nenabádám ke stahování, používání nebo šíření upravených aplikací a blokování reklam. Tento článek slouží pouze informativně a poukazuji na to, že existují i upravené aplikace.

 

Proč používat zrovna YouTube ReVanced?

 • Vychází z oficiální aplikace YouTube
 • Prostředí moc dobře znáte a je v češtině
 • Blokovány jsou reklamy v přehrávači videa, kolem videa i Shorts
 • Video lze přehrávat v malém okénku kdekoliv v prostředí Androidu
 • Video/hudbu lze přehrávat na pozadí i se zhaslým displejem (zamčeným mobilem)
 • Některé verze mají zpět dislike tlačítko (palec dolů)
 • Aplikace nevyžaduje žádná pochybná oprávnění
 • Jakýkoliv přijatý YouTube odkaz např. z WhatsAppu můžete po nastavení otevřít v aplikaci YouTube ReVanced
 • Podporováno je přihlášení k YouTube/Google účtu – není to nutné
 • Některé verze umožňují nahrávat běžná i Shorts videa
 • Často vychází nové verze instalačních APK souborů
 • Pravidelné aktualizace

 

Kde si mohu aplikaci YouTube ReVanced stáhnout?

 

Důležité návody:

 

Další užitečné upravené YouTube aplikace

>>Mohlo by se vám také líbit:

9 komentář

 1. Funguje na Huawei mate 20 X. Nejde mě ale Google cast do televize. Funguje někomu?

 2. Co je podla Vas lepsie alebo pohodlnejsie?
  ReVanced alebo YMusic?

  Dakujem za odpoved

  1. Používám obě aplikace a každá má nějaké své výhody.
   ReVanced má hezčí prostředí a umí přehrávat video v malém okně. YMusic ale zas má i úpravy kodeků a umí tedy třeba ve sluchátkách přehrávat hudbu hlasitěji a a lépe. Má také možnost stahování videí a hudby.

    1. Není za co. 😉

 3. Děkuji. Nainstalováno, ale po spuštění kteréhokoliv videa dojde po cca 20 vteřinách k jeho zastavení, není možnost posunu nebo vrácení videa a jen se na nem točí kolečko
  ,čekat,..

  1. Adolf Pupík

   Aktuálně otestováno na čtyřech různých mobilech se systémy Android 13 a Android 12. Všude funguje bez problémů. Zkusil bych aplikaci ReVanced i MicroG odinstalovat a obě znovu nainstalovat. Poté prvně spustit ReVanced a přihlásit se ke Google/YouTube účtu, zavřít a mobil restartovat.

   1. Uz jsem vyzkousel vse. Naposledy jsem jeste odinstaloval aktualizace samotneho YT. Zvlastni, ze manzelce zatim normalne funguje stary Vanced..

    1. Adolf Pupík

     A co máš za mobil? Jen zda není problém v tom, že tvůj systém aplikaci sám ukončuje na pozadí. Vyzkoušet tedy vypnout optimalizace baterie u aplikaci ReVanced i microG. Tady najdeš nějaké cesty. https://infoek.cz/problem-s-uspavanim-aplikaci-android-2023/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*