Mobilní hry funkční v hodinkách Huawei s HarmonyOS

Do hodinek značky Huawei je možné instalovat různé aplikace, které však nejsou dostupné v obchodě Huawei AppGallery. Není to nic složitého a lze tak do hodinek doinstalovat nějaké méně náročné hry. Čas na toaletě, v čekárnách či hromadné dopravě můžete trávit hraním. Již v minulosti jsem články s hrami do hodinek publikoval a níže najdete další. Všechny jsem testoval v hodinkách Huawei Watch 4 Pro s HarmonyOS 3.1.

Jak hry do hodinek nainstalovat?

Hodinky Huawei Watch nabízí operační systém HarmonyOS, který je postaven na jádru systému Android. Neoficiální cestou do hodinek lze dostat Android aplikace a hry. Není to nic složitého a napsal jsem k tomu jednoduchý návod.

Doporučuji do hodinek nainstalovat i aplikaci Bromite System WebView. Ta nahrazuje aplikaci od Googlu v mobilech. Díky ní budou některé aplikace a hry v hodinkách fungovat lépe.

Hill Climb Racing

Kdysi Hill Clinb Racing znal asi každý a vlastně se jedná o návykovou hru. Kvůli velikostem displejů hodinek není možné oficiální verzi hrát, ale šikovný vývojář hru poupravil, aby hraní bylo možné i na hodinkách.

Geometry Dash

Jedná se o fajn hru, kdy vám pro hraní bude stačit jen jeden prst. Hodinky si z ruky tedy vůbec nemusíte sundat. Hra má hezkou grafiku a tato verze byla upravena pro hratelnost na hodinkách.

Cosmo Run

Traffic Racer

Najdou se fandové této mobilní hry. Zahrát si ji můžete i na chytrých hodinkách Huawei, ale musíte vlastnit model, který má gyroskop. Jedoucí auto totiž ovládáte nakláněním hodinek.

Cat Jumping!

Musíte co nejdál doskákat bez utopení kočky. Hra se ovládá jen jedním prstem.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*