Jak sledovat videa z FastShare.cz v Kodi nejen na TV?

Stále stahujete video obsah? To se dnes už tolik nedělá, protože na našem trhu působí velké množství legitimních streamovacích služeb např. Netflix a HBO MAX. Jsou tu pak ale i „ne tak úplně legitimní“ služby pro stahování a sledování video obsahu. Známá je třeba služba Stream Cinema, která umožňuje sledování bez stahování ve známé aplikaci Kodi. Svůj doplněk pro tuto aplikaci má také služba FastShare.cz.

Než budete ve čtení pokračovat…

Důrazně upozorňuji, že tento článek slouží výhradně informativně. Poukazuje pouze na existenci některých služeb, aplikací a možnosti instalace některých doplňků. Nikoho nenabádá ke stahování, sdílení nebo užívání autorsky chráněného obsahu.

Jak FastShare.cz s Kodi vlastně funguje?

FastShare má svůj doplněk, který je možné do Kodi snadno nainstalovat. Můžete díky němu vyhledávat jakýkoliv video obsah a začít ho ihned přehrávat nebo stáhnout. Můžete také sledovat aktuálně nejstahovanější obsah. Je to zkrátka jednoduché a stačí k tomu pár kliknutí.

Kodi je legitimní aplikace a podporuje právě i doinstalování neoficiálních doplňků. Kodi je k dispozici pro televizory a set-top-boxy s Android TV a Google TV, počítače s Windows, macOS a Linux, ale i mobilní zařízení s Androidem.

Jak je možné doplněk nainstalovat?

  • Stáhněte Kodi nejlépe z oficiálních stránek Kodi.tv/download. Verze z Obchodu Play a jiných platforem mohou mít omezení a nemusí být aktuální.
  • Nainstalujte Kodi a spusťte jej. Případně povolte veškerá požadovaná oprávnění.
  • Můžete si nastavit také prostředí v češtině. Stačí vlevo nahoře kliknout na ikonu nastavení a přejít do:
Nastavení/Interface/Regional/Language
  • Tam vyberte češtinu a české rozložení klávesnice.
  • Musíte povolit instalace doplňků z neznámých zdrojů, a to opět v: Nastavení,Systém,Doplňky. Nastavte „Instalovat aktualizace automaticky“, povolte „Neznámé zdroje“ a povolte aktualizace doplňků z „Jakéhokoliv repozitáře“.
  • Poté je možné doplněk FastShare do Kodi nainstalovat. Soubor doplňku lze stáhnout, ale můžete jen vložit odkaz níže.
https://kodi.fastshare.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*