Black Friday – Mobily značky HTC jsou nyní ve slevě

Internet je plný slev a nápisů Black Friday. Slevy se pochopitelně stejně jako každý rok týkají všeho možného včetně elektroniky. HTC na svém oficiálním e-shopu nabízí slevy na všechny důležité modely a to na HTC U11, U Ultra a HTC 10. Nechybí ani slevy na nové modely U11+ a U11 Life, kterou jsou zatím v předprodeji. Všechny slevy získáte registrací na oficiální stránce HTC Clubu. Registrace je dostupná všem zcela zdarma a po přihlášení můžete nakupovat za snížené ceny.

 

Podívejme se třeba na phablet U Ultra, který láká na krásný 5,7″ displej se sekundárním displejem, skvělý fotoaparát a také pořádnou porci výkonu. Jedná se o povedený kousek, který je na e-shopu možné nyní zakoupit za 10 760 Kč z 13 449 Kč. Více informací o tomto mobilu naleznete v podrobné recenzi.

 

 

Sleva se týká také vlajkové lodi HTC U11, kterou momentálně testuji a již brzy bude hotova podrobná recenze. Tento model zaujme voděodolností a unikátní funkcí HTC Edge Sense. Fotoaparát je jedním slovem výborný a je to vlastně zatím jediný mobil u kterého jsem spokojen s automatikou fotoaparátu. Výborný zvuk je také samozřejmostí stejně jak u modelu U Ultra. Na e-shopu se cena z 17 990 Kč dostala na krásných 14 392 Kč a to je za tento model moc hezké.

 

 

 

 

 

 

Tak a nyní se dostáváme k novinkám a to špičkovému modelu HTC U11+ a také dostupný model HTC U11 Life. Nejdražší model U11+ nabízí špičkový výkon a 6″ (palců) displej s poměrem stran 18:9. Láká na špičkový fotoaparát a také akumulátor (baterii) se slušnou kapacitou 4000 mAh. V e-shopu je novinka v předprodeji za 19 341 Kč z 21 490 Kč. Více o tomto mobilu naleznete v samostatném starším článku.

 

Dostupný model HTC U11 Life láká na operační systém Android, který spadá do programu Android One a díky tomu je systém krásně čistý a velmi často aktualizovaný. Bude mít vždy aktuální bezpečnostní záplaty a také nové verze systému. Nechybí ani voděodolnost, výborný zvuk a slušný fotoaparát. Na tento model jsem měl možnost se krátce podívat a podržet si jej v ruce a konstrukce je také na výborné úrovni. Je až neuvěřitelné, jak HTC dokázalo zpracovat plast, který skvěle imituje sklo. Hrany jsou krásně zaoblené a design moc pěkný. Na e-shopu se aktuálně prodává za příjemnou cenu 9 090 Kč z 10 099 Kč. Více o tomto mobilu jsem se rozepisoval ve starším článku.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*