HTC představilo nabušenou novinku HTC U11+

HTC dnes představilo zajímavý kousek HTC U11 Life s čistým Androidem One a také novou vlajkovou loď HTC U11+. Tento rok společnost na trh vypustila model HTC U11, který již brzy budu testovat a U11+ je jeho vylepšený bráška.  HTC U11+ bude u nás dostupný na oficiálním e-shopu HTC.cz za cenu 21 490 Kč.

Nový model U11+ nabízí moderní displej s poměrem stran 16:8 a to přidává na eleganci celého designu. Ona i barva s odlesky podle fotek vypadá opravdu moc pěkně. Displej také využívá barevný prostor DCI-P3 používaný ve filmovém průmyslu a podporu HDR10, které poskytuje výborný kontrast. Narostla také kapacita nevyjímatelného akumulátoru (baterie) a to na 3 930 mAh, což je slušné. Nechybí ani moderní konektor USB-C s rychlým nabíjením Quick Charge 3.0.

 

Nebylo by to HTC, kdyby nebyl zdokonalený zvuk a podle tiskové zprávy nové U11+ hraje o 30% lépe, než model U11. Potěší také odolnost vůči vodě a prachu s certifikací IP68. Potěší také originální funkce HTC Edge Sense. Ta umožňuje díky mačkání boků mobilu spustit přednastavenou aplikaci, vyfotit fotku, rozsvítit svítilnu či jinou funkci, kterou si lze nastavit. V balení budou dodávána také sluchátka s funkcí HTC USonicHi-Res Audio certifikací. Díky mikrofonům na sluchátkách bude možné analyzovat okolí a utlumit okolní zvuk.

Jako správná vlajková loď nabízí také štědrou porci výkonu. Nechybí tedy procesor Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM, 128 GB rychlé interní paměti UFS 2.1 či gigabité LTE. Na fotoaparátu se vypadá také nešetřilo a nabízí rozlišení 13 Mpx se skvělou světelností f/1.7 a rychlé fázové ostření. Optická stabilizace obrazu či technologie HDR Boost také nechybí a pravděpodobně bude pořizovat velmi kvalitní snímky. Co se selfie kamerky týče, tak ta má hned 8 Mpx. Co se natáčení videí týče, tak je možné pořizovat videa v maximálním rozlišením 4K s kvalitním prostorovým zvukem, který HTC umí.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*