Chcete kvalitní Wi-Fi hotspot? Zkuste mobil Vivo V21 5G

Jelikož jsem opravdu náročný uživatel, tak využívám neomezená mobilní data. Abych je však mohl využívat třeba na deseti dalších zařízeních, zapínám na vybraných mobilech Wi-Fi hotspot. Ne však každý mobil je proto vhodný, protože některé se s hotspotem často přehřívají, někde špatně naskakují pásma z 2G na 4G a nebo se využívání hotspotu výrazně projeví na spotřebě baterie.

Pro hotspot jsem dlouho využíval mobil Huawei P40 Pro, který sloužil dobře, ale po roce jsem chtěl vyzkoušet něco nového. Zkusil jsem tedy Vivo V21 5G, což je povedený mobil ve střední třídě. Vložil jsem do něj svou datovou SIM, ze které měsíčně vyčerpám i kolem 2 TB dat. Byl jsem opravdu velice mile překvapen tím, jak kvalitní konektivitu mobil Vivo V21 5G má.

Mým největším problémem je využívání mobilních dat na cestách v autobuse, protože na některých místech často přeskakují sítě ze 4G na 2G a opačně. Někdy však sítě zůstanou viset na 2G, což je velice nepříjemné a tento neduh má hromada telefonů. To však není případ Viva. Byl jsem velice mile překvapen spolehlivým přeskakováním sítí zpět na 4G/LTE, mobil se takřka vůbec nezahříval a spotřeba baterie byla opravdu nízká.

Pokud tedy jste uživatel, jako já, tak mobil Vivo V21 5G je vhodný pro Wi-Fi hotspot a náročné využívání sítí. Do budoucna má také konektivitu všech 5G pásem, což se může hodit. Jelikož má hotspot vyšší spotřebu, hodí se také 30W rychlé nabíjení, které mobil nabízí.

Odkaz na recenzi mobilu Vivo V21 5G

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*