Vánoční nabídka Honoru – Slevy na Honor 6X, Honor 8 a Honor 9

Společnost Honor za kterou stojí Huawei před Vánoci nabízí krásné slevy mobilů. Jak je u tohoto výrobce zvykem, tak se snaží nabídnout co nejlepší poměr cena/výkon. Všem mobilům nechybí operační systém Android s nadstavbou EMUI.

Honor 6X je na našich e-shopech možné sehnat za cenu kolem 5000 Kč a to je opravdu krásné. Nabízí 5,2″ displej, hliníkovou konstrukci, slušnou kvalitu fotek a obstojnou porci výkonu s 32 GB interním úložištěm. Více o tomto modelu v podrobné recenzi.

Honor 6X s duálním fotoaparátem

 

Honor 8 je nyní možné sehnat za cenu kolem 8000 Kč a to je velmi slušná cena. Nabízí povedený design ze skla, které na světle tvoří zajímavé odlesky, skvělý fotoaparát a rychlé nabíjení s oboustranným USB-C konektorem. Nepostrádá ani dost výkonu pro hraní náročných her. Více o tomto modelu v podrobné recenzi.

 

Honor 9 je aktuální vlajkovou lodí tohoto výrobce. Cenovka se aktuálně pohybuje kolem 11 000 Kč a to je opět moc hezká cena. Pokud Honor 9 koupíte do konce roku na autorizovaných obchodech, tak jako bonus dostanete náramek Honor Band 3 (více v samostatném článku). Nabízí stejně jak u Honoru 8 skleněná záda, která jsou moc hezká díky odleskům. Nepostrádá však ani skvělý fotoaparát, rychlé nabíjení s USB-C, 64 GB interní úložiště a dost výkonu pro hraní náročných her. Více o tomto modelu v podrobné recenzi.

Modrá a stříbrná varianta – Honor 9
Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*