Chcete nabušený mobil s obřím displejem? HTC U Ultra je ve slevě

Hledáte nabušený mobil, který nabízí obří displej a spadá tedy do kategorie phabletů? HTC U Ultra je povedený kousek Tchajwanského výrobce, který nabízí krásný 5,7″ displej s druhým sekundárním displejem nad displejem, kvalitní konstrukci a také nádherný design, kterému dost přidává sklo na zádech v povedených barevných variantách.

 

Velký displej přináší více zážitků a toho si je HTC vědomo. Nabízí nekompromisní porci výkonu, aby bylo možné hrát ty nejnáročnější hry. Střílení zombií je tedy na daleko lepší úrovni, než u malého displeje. Sledování seriálů s titulky je také mnohem lepší a zážitku dost přidávají nadprůměrné setero reproduktory.

U Ultra dále nepostrádá slušný fotoaparát, který pořizuje opravdu krásné snímky. Videa je možné natáčet v rozlišení 4K a s prostorovým zvukem. Pro pořizování videí Ultra využívá hned čtyry mikrofony a zvuk je opět nadprůměrný. Nechybí ani rychlé nabíjení Quick Charge a oboustranný konektor USB-C.

Kde a za kolik lze HTC U Ultra koupit? Nejlevněji ji lze zakoupit za cenu lehce nad 12 000 Kč po registraci do HTC Clubu. Registrace je zcela zdarma a zabere maximálně minutu. Hned po registraci na oficiálních stránkách HTC dostanete slevy na všechny mobily značky HTC. Pokud se však z nějakého důvodu nechcete do HTC Clubu registrovat, tak na našich velkých e-shopech se U Ultra prodává za cenu kolem 13 000 Kč.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*