Doplňky do Kodi: The Crew a Dobbelina Repository nabízí hudbu a videa pro dospělé

Kodi je výborná aplikace pro přehrávání různého obsahu. Přidat do ní můžete různé doplňky s filmy, seriály, hudbou, konzumovat vlastní obsah ze svého cloudového úložiště, NAS serveru atd. Využití je zkrátka opravdu hodně a existují i nadšenci, co vytváří vlastní repozitáře k instalaci a sdílí obsah ostatním. V tomto článku jsem se podíval na dva repozitáře, které je možné snadno nainstalovat a někomu se jejich obsah jistě může líbit.

 

Nejdříve upozornění…

NIKOHO NENABÁDÁM KE STAHOVÁNÍ, SDÍLENÍ ČI KONZUMACI AUTORSKY CHRÁNĚNÉHO OBSAHU! Nenabádám ani k instalaci žádného doplňku a využívání služby. Článek berte čistě informativně!

 

Co repozitáře The Crew a Dobbelina nabízí?

The Crew je repozitář znám především v zahraničí. Nenabízí však žádné filmy nebo seriály, ale hudbu snad všech žánrů a další. V repozitáři najdete třeba doplněk MP3 Streams pro online poslech hudby. Vše je hezky rozděleno do složek a vyhledávat lze i názvy alb, songů nebo umělců.

Celý repozitář má však i další doplňky, a to i videí. Nabízí různé video obsah, ale ten je zaměřen pouze na zahraničí. Dalo by se do nich vložit .srt titulky nebo využít doplněk Titulky.com. Chce to ale někdo u nás využívat? Asi ne. Dále jsou k dispozici vizuální úpravy Kodi, ale i další repozitáře. Jedním z nich je třeba Dobbelina Repository. Ten bude jistě zajímat konzumenty videí určených pro dospělé. Nabízí totiž doplněk Cumination, a ten umí přehrávat videa z různých známých webů přímo v Kodi a bez reklam.

 

Kde soubory s repozitáři najdu?

  • Stáhněte ZIP archív s doplňkem: https://team-crew.github.io/
  • Předpokládám, že Kodi máte již stažený, nainstalovaný a správně nastavený v češtině a s povolením instalace repozitářů z neznámých zdrojů. Pokud ne, postup uvidíte v článku o Stream Cinemě
  • Spusťte Kodi a přejděte do: Doplňky/Instalovat ze souboru ZIP a vyberte stažený ZIP archív s doplňkem
  • Přejděte zpět do: Doplňky/Instalovat z repozitáře/THE CREW REPO/Doplňky hudby a zde je doplněk pro hudbu
    Můžete se také vrátit o krok zpět do: THE CREW REPO/Repozitář doplňků/Dobbelina Repository a zde se nachází doplněk Cumination s videi pro dospělé
  • Nyní se vraťte zpět na úvodní obrazovku Kodi/Doplňky a zde najdete všechny nainstalované doplňky z repozitářů

Záložní linky na repozitář The Crew:

https://anonfiles.com/Ccf9C7V9yd/repository.thecrew-0.3.4_zip

Nebo:

https://rapidshare.nu/P1maC8Vdy2/repository.thecrew-0.3.4_zip

Nebo:

https://megaupload.nz/l0n6CdVfy2/repository.thecrew-0.3.4_zip

Nebo:

https://uloz.to/file/9DOV6Qx2lcTy/repository-thecrew-0-3-4-zip

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*