SurfShark One – VPN, blokování reklam, bezpečný vyhledávač, upozornění na uniklá hesla a antivirus

Dle dostupných informací je služba SurfShark VPN aktuálně nejpoužívanější VPN službou. Není se moc čemu divit, že je tak oblíbená, protože funguje na jakémkoliv zařízení bez ohledu na operační systém, má bezkonkurenční ceny, skryje vaši identitu na internetu, blokuje reklamy a sledující prvky, lze ji provozovat jedním účtem na všech vašich zařízeních a nevztahují se na ní legislativy EU/USA pro uchovávání logů.

SurfShark VPN – krytí Ip adresy, blokování reklam a sledujících prvků

Služba SurfShark VPN je neustále vylepšována a má i velké množství serverů pro krytí IP adresy. Tvůrci ji tedy neustále vylepšují a za drobný příplatek nově nabízí i službu SurfShark One. Ta se na první pohled může zdát zbytečnou, ale nabízí praktické funkce, které vám nabídnou ještě lepší bezpečnost. Nemáte ještě VPN? Tak si můžete pořídit celý balík SurfShark One zahrnující i VPN a další funkce.

 

SurfShark Alert (pro počítač, mobily a web):

SurfShark Alert vás upozorní na to, zda vám na internet unikla hesla nebo údaje platebních karet. Uživatelé vybraných trhů, mezi kterými ČR není mohou být i upozorněni na to, zda se někde na internetu nenachází údaje ID (občanský/řidičský průkaz). Nemusíte se obávat, že by služba SurfShark nějak zneužila vaše hesla či údaje platebních karet. Do služby zadáte totiž pouze svůj e-mail nebo jen část údajů z platební karty, takže kartou žádná platba nebude moci být uskutečněna. Na ověření uniklých databází to však postačí. V případě potřeby v nastavení veškeré zadané údaje lze i vymazat.

SurfShark Alert

 

 

SurfShark Antivirus (pro počítače a mobily):

SurfShark Antivirus se snaží zas konkurovat zavedených antivirovým společnostem. Službu jsem aktivoval na mobilu s Androidem 12, kde fungovala velice dobře. Nastavit si lze automatické skeny každý den a antivir vás nebude nijak obtěžovat, pokud tedy nezjistí nějakou závadnou aplikaci. Do mobilu jsem pro test schválně zkusil nainstalovat i antiviry: ESET a Microsoft Defender a do mobilu úmyslně stáhnul závadnou infikovanou aplikaci. Dvojice zavedených antivirů žádnou závadu nezjistila, zatímco Surfshark upozornil na nebezpečí hned.

SurfShark Antivirus

 

 

SurfShark Search (pro počítače, mobily a web):

SurfShark Search je užitečný vyhledávač obsahu. Od Googlu, Bingu či Seznamu se liší tím, že do historie neukládá, co na internetu prohlížíte, nebude na vás cílit reklamy a jinak vás sledovat. Nabízí tedy maximální možné soukromí při vyhledávání. Vyhledávač můžete využívat přímo v aplikaci SurfShark, ale lze se i přihlásit ve svém internetovém prohlížeči a následně jej pohodlně používat na webové adrese: search.surfshark.com.

SurfShark Search

 

 

Lepší bezpečnost SurfShark účtu:

Aktivací služby SurfShark One zabezpečíte lépe také celý svůj SurfShark účet. Budete na něm totiž moci aktivovat dvoufázové ověřování skrze generování kódů v nějakém authentifikatoru.

 

 

Kolik služba stojí a kde ji sehnat?

Je dobré zmínit, že pro bezpečné procházejí k internetu je kvalitní VPN služba v dnešní době celkem důležitá. Google, Facebook a vlastně všechny podobné společnosti sledují každý váš krok na internetu nejen kvůli cílení reklam. SurfShark VPN tedy za sebe mohu doporučit nejen pro krytí IP adresy, ale i účinné blokování reklam na mobilech, tabletech i počítačích.

Pokud již máte službu SurfShark VPN, můžete si službu SurfShark One dodatečně zakoupit za cenu asi 500 Kč/rok. Pokud žádnou službu ještě nemáte, můžete si pořídit celý balík SurfShark One zahrnující i službu VPN, blokování reklam a vlastně vše za €92,88 (asi 2 284 Kč). Že je cena vysoká? Ale kdepak. Podívejte se na konkurenci, která je podstatně dražší a nemá tolik funkcí a rozhodně ji nelze provozovat na více zařízení současně pod jedním účtem.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*