Vyzkoušejte VPN službu SurfShark! Za zajímavou cenu blokuje i reklamy

Sháníte VPN službu pro bezpečné a anonymní prohlížení internetu? Vyzkoušet můžete službu SurfShark, kterou aktuálně testuji. Nejen že nabízí připojení k mnoha serverům, které přibývají, ale umí také blokování reklam. Služba je dostupná jak pro PC, tak i Mac, Linux, Android, iOS, a také jako doplněk pro internetové prohlížeče.

SurfShark denně využívám jak na svých mobilech, tak i notebooku. Velkou výhodou této služby je možnost ji využívat na neomezeném počtu zařízení, což zrovna já potřebuji. V Settings/Advanced/Protocol můžete také manuálně změnit protokoly a vyzkoušet si tak, který bude mít nejrychlejší připojení. To také není u VPN služeb samozřejmostí. Další výhodou je, že služba sídlí na Britských Panenských Ostrovech, kde nemusí o uživatelích ukládat data tzv. logy.

Jedná se tedy o povedenou službu, která si na mnoha uznávaných webech odnáší kladná hodnocení. Já osobně ji hodnotím také kladně, ale design aplikace bych trochu přepracoval, aby aplikace vypadala moderněji. Občas se také stalo, že se VPN automaticky odpojila, což je z mého pohledu nežádoucí, ale na druhou stranu se to neděje nijak často.

A kolik stojí? Já si službu pořídil na dva roky za cenu lehce nad 1000 Kč, což je úžasná cena, když to porovnáte s jinými službami. Když jsem se v době psaní tohoto článku podíval na stránky služby, tak si ji bylo možné pořídit na jeden měsíc za $12.95 (kolem 290 Kč), na šest měsíců za $38.94 (kolem 873 Kč) a výhodně na dva roky za $59.76 (kolem 1 340 Kč). Pokud se do služby registrujete skrze tento odkaz, tak navíc získáte jeden měsíc zdarma.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*