PanzerGlass ClearCase pro Huawei P30 Pro – Prémiový kryt s kombinací skla a TPU

Dánského výrobce PanzerGlass snad ani není třeba představovat, protože se jedná o známého výrobce ochranných tvrzených skel na displeje mobilů. Výrobce už nějakou dobu také na našem trhu prodává prémiové kryty PanzerGlass ClearCase, které chrání boky a záda mobilu. Nabízí prémiovou ochranu, díky které můžete předcházet poškození svého mobilního miláčka.

 

Kryt jsem měl možnost testovat na mobilu Huawei P30 Pro, což je vlajkový model za cenu kolem 22 490 – 24 990 Kč. Když už zaplatíte takové peníze za krásný smartphone, tak logicky chcete, aby byl prémiový design vidět. Na to PanzerGlass myslel a nabízí tedy kryt s čirým TPU na bocích mobilu a průhlednými zády z tvrzeného skla.

Kryt na mobilu Huawei P30 Pro sedí výborně a hrozně se mi líbí, že díky průhlednému tvrzenému sklu byl zachován barevný odstín a záda se na světle krásně lesknou i v krytu. TPU chrání také tlačítka na pravém boku mobilu a jejich stisk je stále bezproblémový. Přesné jsou také potřebné výřezy pro mikrofony, hlasitý reproduktor a nabíjecí konektor USB-C.

 

Mobil se s krytem ClearCase drží dobře a neměl jsem pocit, že by mi měl vyklouznout z ruky. Vyztužené jsou taky rohy mobilu, kde nejvíce dochází k nárazům. Zajímavé jsou také přibližně milimetrové výstupky TPU po rozích zad. Díky tomu mobil při vibracích neklouže po stole a sklo se tím pádem nepoškrábe.

Ochranný kryt PanzerGlass Clear Case pro Huawei P30 Pro je možné zakoupit ve všech větších e-shopech za cenu kolem 900 Kč s DPH. Je dobré zmínit, že kryt je dostupný také pro levnější modely Huawei P30 a Huawei P30 Lite. Jsou za podobnou cenu, ale některé e-shopy je prodávají i o stovku levněji, než pro nejvyšší model Pro.

Jedná se sice o vyšší cenu, než za jakou pravděpodobně běžně ochranné kryty kupujete, ale jedná se o opravdu kvalitně zpracovaný kryt, který za to rozhodně stojí. Když už si zakoupíte vlajkový model, tak je dobré jej chránit kvalitnějším krytem a vyhnout se tak drahým výměnám displejů a zadních skleněných zad. S ClearCase od PanzerGlass je hlavně zachován líbivý design.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*