MagSafe příslušenství můžete používat i na mobilech Xiaomi

Mobily od Applu nabízí MagSafe na zádech, díky kterému je možné připnout bezdrátové nabíječky, powerbanky, peněženky a další příslušenství na záda iPhonů. U bezdrátových nabíječek a malých powerbanek mi to sice nedává vůbec žádný smysl, ale připnutí malé peněženky na karty a nějakou tu hotovost může být rozhodně fajn.

Dlouhodobě používám mobil Xiaomi 12 Pro, na kterém testuji také různé příslušenství. Výhoda mobilů od Xiaomi je ta, že pro ně především na AliExpressu existuje opravdu velké množství příslušenství. Sehnat tedy můžete na různé modely od Xiaomi i kryty podporující MagSafe příslušenství.

Za 105 Kč jsem z AliExpressu objednal hezký kryt s takovým semišovým povrchem. Na mobilu sedí dokonale, má všechny potřebné výřezy a je příjemný na dotek. Můžete na něj připnout právě i MagSafe příslušenství, což jsem hned vyzkoušel s malou peněženkou. Peněženka na zádech sedí skvěle a nijak ji nepřekáží ani fotoaparáty. Mnou testovaný kryt není dostupný jen na vlajkový model Xiaomi 12 Pro, ale také na mnoho dalších i cenově dostupnějších modelů. I MagSafe příslušenství je na AliExpressu opravdu hodně.

 

Odkazy na kryt a MagSafe příslušenství:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*