Lednové slevy AQ: Set gramofonu s reprosoustavou a další audio produkty

Český výrobce AQ je znám tím, že své reprosoustavy a další produkty vyrábí v české republice. Pod svými křídly má hned více značek, a to třeba velice dobře známou značku Pro-Ject, kterou můžete znát třeba z kvalitních gramofonů. Pokud nad nějakým kvalitním audiem aktuálně přemýšlíte, můžete se podívat na lednové slevy AQ.

Screenshot z hifi-audio.cz

V akční nabídce najdete třeba celý set P9-Pro-ject E1 phono walnut + AQ M25 ořech. Ten obsahuje kvalitní gramofon s předzesilovačem a oblíbené reproduktory, které můžete používat nejen s gramofonem, ale i drátově/bezdrátově třeba s televizorem nebo mobilem. Na celý set dostanete i dopravu kurýrem zdarma. Sleva je opravdu skvělá a zbydou vám i nějaké peníze rovnou na nákup vinylových desek. 😉 Oba produkty jsem měl možnost dlouhodobě otestovat a jejich recenze si můžete přečíst.

Výrobce si však přichystal také slevu na gramofon Pro-Ject Debut III Esprit, reprosoustavy AQ Wega 53 MkIII a WRS MM2 a také set Artsound Pack Hyde + obsahující zesilovač a reprosoustavy UNI30B. Tisícovku můžete ušetřit i na pračce pro vinylové desky Pro-Ject Vinyl Cleaner VC-E.

 

Kde produkty ve slevě najdu?

Všechny zmíněné produkty ve slevě najdete v odkazech níže. Akce platí do 31. ledna 2023.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*