Jaký mobil za cenu kolem 7000 Kč?

Mobily za cenu kolem 7000 Kč v dnešní době mají opravdu co nabídnout. Nechybí jim ve většině případech kvalitní konstrukce z hliníku, větší hezké displeje a také slušné fotoaparáty. Do tohoto článku jsem tedy vybral tři povedené mobily, které jsem testoval a mam s nimi zkušenost.

– Pokud hledáte levnější mobil, tak mrkněte do článku s mobily do 4000 Kč.

 

Xiaomi Mi A1:

Tento model je na našem trhu oficiálně a nepostrádá všechna 4G/LTE pásma včetně venkovského pásma 800 MHz. To byl dlouholetý problém Xiaomi. Hlavním lákadlem tohoto modelu je operační systém Android, který je čistý a neobsahuje žádnou nadstavbu, jak je u tohoto výrobce zvykem.

 

Díky programu Android One je systém každý měsíc aktualizován a nabízí nejnovější bezpečnostní záplaty. Obdrží také nový Android 8 a Android P. Nabízí také slušný výkon pro bezproblémové hraní náročnějších her, 5,5″ (palců) displej a moderní USB-C.  Jeho cena se na e-shopech pohybuje kolem 6 300 Kč. Všechny důležité informace a zkušenosti si můžete přečíst v podrobné recenzi.

 

 

 

Honor 6X:

Také Honor se snažil nabídnout ve střední střídě co nejlepší poměr cena/výkon a láká na model Honor 6X. Ten nabízí operační systém Android, který nabízí masivní nadstavbu EMUI 5.0. Tuto nadstavbu fanoušci Honoru/Huawei moc dobře znají a i tento model se dočká nového Androidu 8.

Honor 6X s duálním fotoaparátem

 

Tomuto modelu nechybí všechna 4G/LTE pásma, dostatek výkonu i na hraní her a na zádech se Honor může chlubit dvojicí fotoaparátů. Výsledné snímky jsou velmi slušné a displej nabízí dnes již standardní velikost 5,5″ (palců). Na našich e-shopech se cena pohybuje kolem 6000 Kč. Všechny důležité informace a zkušenosti si můžete přečíst v podrobné recenzi.

 

 

 

Nokia 6:

HMD Global stojící za mobily značky Nokia na trh vypustilo Nokii 6, která je také zástupcem střední třídy. Chce nalákat na to, co Nokia dříve opravdu uměla a to je kvalitní konstrukce. V této cenové kategorii budete těžko hledat lepší celokovovou konstrukci, protože v případě Nokie 6 je opravdu precizní a mobil v ruce působí bytelně.

 

Plná podpora 4G/LTE pochopitelně nechybí a mobil dále nabízí hezký 5,5″ (palců) displej s FullHD rozlišením. Nechybí ani 3 GB RAM a 32 GB interního úložiště. Bohužel ale u procesoru je to horší a občas je znát zpomalení. Stejně jak u Xiaomi Mi A1 má Nokia 6 velkou výhodu a to je čistý systém Android. Ten je velmi často aktualizován a nechybí mu nové bezpečnostní záplaty. Chystaná je také aktualizace na nový Android 8.  Na zádech se pak pyšní 16 mpx čočka fotoaparátu. Cena se na e-shopech pohybuje kolem 6 500 Kč. Již brzy bude podrobná recenze.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*