HTC EXODUS 1 – Unikátní mobil lze pořídit i za Litecoiny pod 13 000 Kč

Tchajwanský výrobce HTC se snaží nabízet kvalitní a zajímavé mobily. Tím nejzajímavějším je model HTC EXODUS 1, který je dle výrobce prvním blockchainovým mobilem na světě. Na oficiálních stránkách HTCExodus.com bylo možné tento unikátní kousek předobjednat. Zákazníkům byly první kusy odeslány již 5.12.2018 a v následujících dnech se budou moci těšit z nového mobilu.

 

HTC také spustilo peněženku Zion pro kryptoměny. Zajímavá je bezpečnost samotného mobilu, protože nabízí šifrovaný prostor, který je od prostoru se systémem Android oddělený. Digitální klíče  a jiné digitální cennosti lze bezpečně ukládat. Konstrukce mobilu nabízí zvýšenou odolnost vůči vodě a prachu s certifikátem IP68, procesor Qualcomm Snapdragon 845 a výkon vlajkového modelu HTC U12+.

Kurzy kryptoměn v době psaní článku rapidně klesly. Je tedy zvláštní, že se HTC nerozhodlo cenu na oficiálních e-shopu upravit. Unikátní mobil pro fanoušky blockchainové technologie si lze pořídit za 0,15 BTC, 4,78 ETH a nově i za 19,84 LTC. V době psaní článku se cena pohybovala kolem 12 500 Kč, což je na tak vybavený smartphone velice lákavá cenovka.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*