Jak po vyfocení selfie pohodlně upravit rozostření pozadí? (Google Camera)

Rozostřené pozadí (bokeh efekt) je u focení selfie velice oblíbený, což výrobci mobilních telefonů moc dobře vědí. Nabízí tedy většinou kvalitní selfie kamerky, různé režimy zkrášlení a manuální nastavení rozostření pozadí ještě před vyfocením snímku. Jak ale rozostření pozadí upravit i po vyfocení selfie?

Pokud máte Google Pixel, nebo máte ve svém mobilu nainstalovanou portovanou verzi aplikace Google Camera, tak je to velice jednoduché. Na mobilu Nokia 8.1 s čistým Androidem One funguje aplikace výborně a nabízí všechny důležité funkce pro focení, jak je tomu u mobilů od Googlu. Mohu tedy využívat výborný portrétní režim s rozostřeným pozadím a bezkonkurenční noční režim.

Pokud vyfotíte selfie s portrétním režimem, tak pro její úpravu stačí přejít do aplikace Google Fotky. Svou fotku stačí jen najít, otevřít a klepnout na ikonku úprav. Na svou fotku můžete rychle přidat jeden z filtrů, upravit světlost, barevné podání a také hloubku rozostření dle libosti. Ve snímku si také můžete všimnout malého kruhu, který lze posouvat a měnit tak část rozostření. Celý postup můžete vidět na videu níže.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*