Kde sledovat film Eternals (2021)?

Film Eternals (2021) je v českých kinech od 3. listopadu 2021. V době psaní článku si film na ČSFD odnášel slušné hodnocení 69%. Bohužel na žádné streamovací službě zatím film není dostupný a spolehnout se tedy musíte jen na kino, nebo jiné platformy. Film se totiž již objevil na internetu a níže si k němu můžete stáhnout české titulky.

 

CZ titulky:

 

O filmu (převzato od eternalsfilm.cz):

Snímek Eternals představí zcela nový tým superhrdinů filmového vesmíru Studií Marvel.

Epický příběh se odehrává tisíce let a sleduje skupinu nesmrtelných hrdinů, kteří jsou nuceni vystoupit ze stínů, aby se opětovně spojili proti nejstaršímu nepříteli lidstva, Deviantům.

Film má vynikající herecké obsazení. Richard Madden exceluje jako všemocný Ikaris, Gemma Chanová hraje lidstvo milující Sersi, Kumail Nanjiani je kosmickou silou poháněný Kingo, Lauren Ridloffová je superrychlá Makkari, Brian Tyree Henry je inteligentní vynálezce Phastos, Salma Hayeková hraje moudrou duchovní vůdkyni Ajak, Lia McHughová je věčně mladá a přitom prastará Sprite, Don Lee je mocný Gilgamesh, Barry Keoghan je odměřený samotář Druig a Angelina Jolie je divoká bojovnice Thena. Kit Harington hraje Dana Whitmana.

Režie se ujala Chloé Zhaová.

Zdroje: YouTube, Eternalsfilm.cz, ČSFD

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*