Kdy jindy, než teď: Peak Design Black Friday je tady

Informace o slevách produktů společnosti Peak Design mohou občas připomínat zprávy, kdy někdo omylem kopnul do diamantu o velikosti tenisáku při procházce se psem. Je tomu tak z prostého důvodu. Peak Design si za svými cenovkami stojí stejně pevně jako za kvalitou, kterou obdržíte.

Jediný okamžik, kdy lze pořídit téměř všechny PD produkty za skvělé ceny, je svátek zaslíbený “nákupným maniačkám” – Black Friday. Od dnešního dne do 29. 11. můžete využít až 30% slevy na vybrané kousky. Akci doplňuje zábavné video, na které se můžete podívat zde. 

Já se trochu slevami prodíral a dovolím si zmínit alespoň pár tipů. Podotýkám také, že žádná ze slev není vylhaná a nejedná se o tradiční marketingový výprodej různých řetězců, kdy vám někdo nabízí až nesmyslné slevy. Ušetříte tak opravdu to, co vidíte.

  • 15 % sleva vás čeká u skvělých popruhů pro fotoaparáty a také speciálního držáku Capture
  • Testovaný Tech Pouch, jeho sourozenec Wash Pouch a další organizéry seženete s 10% slevou
  • Malý a šikovný batoh Everyday Backpack zip seženete v 15L verzi za 3 750 Kč (původní cena 5 399 Kč)
  • A za mě zlatý hřeb slev: cestovní batoh Travel Backpack 45L lze sehnat za 5 990 Kč (původní cena 8 590 Kč) – Jak mně škube v prstech!

Pokud jste tedy stále v procesu hledání dárků pro maniaky, kteří ocení kvalitní produkty, určitě mrkněte. Týden není dlouhá doba a člověku to může vytrhnout trn z paty. Pro ty, co nevědí, kam pro slevy zavítat: stačí kliknout zde.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*