B&O Beosound Edge – unikátní reproduktor přichází v nové barvě

Dánský výrobce Bang & Olufsen je znám díky kvalitním audio a video produktům. Výrobce také vždy zaujme unikátním designem, za kterým často stojí známý designeři. Reproduktor Beosound Edge zaujme na první pohled svou kruhovou konstrukcí. Nejedná se o levný reproduktor, ale o prémiový produkt pro náročnější.

 

Design reproduktoru je vážně unikání a díky svým barevným variantám a kruhovému tvaru může sloužit jako designovým doplňkem v domácnosti. Položit jej můžete třeba na zem, ale lze jej také zavěsit na zeď, což může být skutečně působivé. Za designem stojí Michael Anastassiades, který jej pro B&O navrhl v roce 2018.

Bang & Olufsen ohlásil příchod svého reproduktoru Beosound Edge také v novém barevném provedení Brass Tone. Nová verze kombinuje leštěný hliník v barvě mosazi s látkou Parisian Night Blue. Reproduktor je také už nějakou dobu k dispozici ve variantách Silver a Bronze Tone.

Beosound Edge je pro náročné uživatele, kteří vyžadují výborné a kvalitní zpracování, unikátní design a výborný zvuk. Cenovka je tedy vysoká a doporučená maloobchodní cena činí 85 700 Kč.

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*