YouTube umožní sledování televizních kanálů

Jelikož se k internetu připojuji výhradně skrze VPN a většinou z amerických IP adres, tak mohu využívat službu YouTube Red o které jsem psal článek ZDE. Na YouTube se ale objevila další novinka, která vypadá velmi zajímavě. Jedná se o službu YouTube TV, která umožňuje sledování televizních kanálů bez omezení na PC, mobilech, tabletech a Google Chromecast.

YouTube TV

Jedná se Americké televizní kanály a služba je tedy stejně jako YouTube Red zaměřena pro USA. Seznam kanálů naleznete níže na screenshotu. Bez americké IP adresy tuto službu nemůžete využívat a služba vyžaduje ověření lokalizace také skrze internetový prohlížeč. Je tedy také nutné celý internetový prohlížeč na PC přepnout do angličtiny a vše povolit.

YouTube TV měsíční balíček za $35

Pochopitelně to není zdarma a měsíční balíček stanic v seznamu stojí $35 za měsíc. Což je cena kolem 877 Kč a to není zrovna málo. Pokud uživatel vyžaduje další dvě stanice, tak za jednu si musí připlatit po $11 za měsíc. Což je kolem 275 Kč. A pokud by chtěl i tu druhou, tak je cena stanovena na $15 což je kolem 376 Kč. Ceny jsou tedy celkem vysoké a v ČR si tuto službu beztak nikdo nevyužije.

YouTube TV – Kanály za příplatek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*