Xiaomi 12S uniká na reálném snímku. Nabídne fotoaparáty Leica

Výrobce Xiaomi na našem trhu prodává moc pěkné modely řady Xiaomi 12. Konkrétně se jedná o nejvybavenější model Xiaomi 12 Pro, ale i o něco levnější modely Xiaomi 12 a Xiaomi 12X. Pravděpodobně již brzy „dvanáctková“ rodinka dostane dalšího člena, kterým bude Xiaomi 12S. Ten se už teď objevil na čínské sociální síti Weibo.

Xiaomi před pár dny oficiálně oznámilo úzkou dlouhodobou spolupráci se společností Leica Camera. To znamená, že mobily od Xiaomi nabídnou fotoaparáty od Leica, které měl ještě nedávno konkurenční Huawei. Xiaomi také oznámilo, že nového mobilu s fotoaparáty Leica se dočkáme ještě letos, a to už v červenci.

Jak jsem již zmiňoval, Xiaomi unikla reálná fotka nového mobilu Xiaomi 12S. K vidění je alespoň prozatím jen zadní část mobilu, která na první pohled ničím moc nepřekvapí. Design totiž navazuje již na předchozí modely řady Xiaomi 12. Zajímavé je však to, že na modulu fotoaparátů se již nachází logo Leica. Bude tedy model Xiaomi 12S vůbec prvním mobilem od Xiaomi s fotoaparáty Leica?

Zdroje: Weibo

Zdroje: Weibo, Gizmochina

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*