Xiaomi Mi Band 7 představen! Nabídne větší displej a NFC pro platby

Xiaomi dle očekávání konečně představilo nový model svého oblíbeného chytrého náramku Xiaomi Mi Band 7. Opět se jedná o levný náramek, který pravděpodobně bude opět prodejním hitem. Na první pohled design vypadá stejně, jako předchozí model, ale novinka nabízí větší 1,62palcový OLED displej s maximálním jasem 500 nitů. Nechybí ani oblíbená funkce Always-On, kdy máte zobrazený čas i na zhaslém displeji.

V náramku Xiaomi Mi Band 7 se nachází stále stejný operační systém, který bude pravděpodobně také přeložen do češtiny, jako tomu bylo vloni. Přímo na náramku si můžete spustit měření až 120 sportovních aktivit a měnit ciferníky. Náramek slibuje také možnost měření okysličení krve (SpO2) a neustále měření srdečního tepu.

Uvnitř náramku se má nacházet akumulátor s kapacitou 180 mAh a výrobce opět slibuje až 14denní výdrž na jedno nabití. S náramkem lze klidně i plavat, protože konstrukce náramku má zvýšenou odolnost 5ATM.

 

Dostupnost a cena

Podle oficiálních webových stránek výrobce bude náramek k dispozici ve dvou variantách, a to bez NFC a s NFC pro využívání bezkontaktních plateb. Klasická verze bez NFC cívky bude stát 239 CNY (asi 825 Kč), zatímco NFC verze bude za drobný příplatek 279 CNY (asi 963 Kč). Je nutné zdůraznit, že stanovené ceny jsou bez započítání DPH a jiných nákladů. Česká cena se tedy bude lišit.

Zdroje: Xiaomi

Zdroje: Xiaomi, telecomtalk.info

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*