Jak fotí dostupný mobil Vivo Y70?

Vivo Y70 na svých zádech nabízí trojici fotoaparátů s přisvětlovacím bleskem. Hlavní snímač nabízí 48 Mpx rozlišení se světelností f/1.8. Zbylé dva fotoaparáty jsou spíše jen do počtu, protože se jedná o 2 Mpx fotoaparáty pro makro a bokeh efekt. Je celkem škoda, že výrobce nenasadil třeba 5 Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát.

A jak hlavní fotoaparát fotí? Snímkům nechybí dostatek detailů a použitelný je překvapivě i 2x digitální zoom. Co se barevného podání týče, tak to je občas spíše nepřirozené, ale na druhou stranu díky tomu vypadá o něco lépe, což se řadě uživatelům líbí. Za horších světelných podmínek se detaily už logicky vytrácí a je znát i digitální šum. V takových situacích je dobré sáhnout po nočním režimu, který dokáže pomoci.

Vivu musím také pochválit možnost do mobilu doinstalovat skvělou aplikaci pro focení Google Camera 8.1. Snímky pořízené touto aplikací mají přirozenější barevné podání a pochvaloval jsem si i režim Atro pro focení v nočních světelných podmínkách. – aplikace Google Camera ke stažení

Níže si můžete prohlédnout snímky, které jsem mobilem Vivo Y70 pořídil. Jedná se o snímky pořízené aplikací od výrobce i právě zmíněnou aplikací Google Camera. Čtěte tedy popisky pod fotkami.

Aplikace od výrobce
Aplikace od výrobce
Aplikace od výrobce
Aplikace od výrobce
Aplikace od výrobce
Aplikace od výrobce
2x digitální zoom
Za horších světelných podmínek – Aplikace od výrobce
Google Camera, automatika
2x zoom – aplikace od výrobce
2x zoom – Google Camera

2x zoom – aplikace od výrobce
Špatné světlo, automatika – aplikace od výrobce
Noční režim – aplikace od výrobce
Astro režim na 25 vteřin – Google Camera
Aplikace od výrobce
Protisvětlo – aplikace od výrobce
Protisvětlo – Google Camera
Aplikace od výrobce
Aplikace od výrobce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*